۵ دلیل برای نشستن در ردیف جلو در کلاس

خیلی هستند که سر و دست می شکنند برای ردیف جلو نشستن .می دونی علتش چیه ؟ این مقاله را از دست نده .

5 دلیل برای نشستن در ردیف جلو در کلاس

  1. با نشستن در ردیف جلو احتمالا دانش آموزان باهوش تر و زرنگ تر و بلندپرواز تری رو ملاقات خواهی کرد. درسته دانش آموزانی با توانایی های علمی بالا در هرجایی ممکنه باشن اما با یک احتمال بالاتر در این ردیف نزدیک معلم خواهند بود. با این افراد دوست شو، بهشون اطمینان بده و کاملا بهشون توجه کن.
  2. کسانیکه در ردیف جلو میشن نوت های خوبی هم مینویسن که اگه مجبور شدی کلاسی رو غیبت کنی میتونی از اون ها جزوه شون رو قرض بگیری. اگه موضوعاتی رو در درس ها متوجه نشدی و سر معلم شلوغ بود، بهترین گزینه بعدی این دانش آموزان هستند که میتونی ازشون کمک بگیری. همینطور اونها میتونن درک و بینش بهتری رو وقتی که دارن سوالات امتحانی بالقوه رو حدس بزنن.
  3. وقتی در ردیف جلو بشینی احتمالا کمتر چرت میزنی و کمتر ممکنه که خوابت ببره. خروپف قابل مشاهده، پرسروصدا و شرم آوره.
  4. وقتی ردیف جلو بشینی یه شانس به معلمت میدی تا تو رو بهتر بشناسه. بهتره معلم تو رو بشناسه تا اینکه فقط یه چهره در جمعیت براش باقی بمونی.
  5. وقتی در ردیف جلو بشینی به مرور اعتماد به نفست زیاد خواهد شد. احتمالا باعث میشه وقتی برای امتحان مطالعه میکنی، احساس مثبتی داشته باشی. یه نگرش مثبت میتونه در گذروندن آستانه تلاش کردن موثر باشه و بنابراین در گذراندن کلاس.

ایده خوبیه که دفعه دیگه که سر کلاس رفتی در ردیف جلو کنار یه دانش آموز دیگه بشینی. یادتون باشه که نزدیک آتش بودن ممکنه خودت رو هم بسوزونه. مثل دانش آموزان سرکش و شلوغ. و بالعکس .یعنی اگه با دانش آموز با ملاحظه و ممتاز بشینی تو هم خوبی و توجه معلم رو دریافت میکنی و روز به روز در درسات هم پیشرفت میکنی.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *