۱۰ ورزش تابستانی

0

ورزش های تابستانی بهترین راه برای وقت گذراندن در تابستان و لذت بردن از اوقات فراغت در زیر آفتاب هستند. شاید سخت ترین بخش مربوط به بازی های تابستانی این باشد که کدام را انتخاب کنید. با سایت نوجوان شاد همراه شوید تا شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین گزینه همراهی کند. در ادامه ۱۰ مورد از بهترین ها به شما معرفی می شود.

۱۰٫بسکتبال

بسکتیال یکی از محبوب ترین بازی ها در میان کودکان است البته بازی اصلی بسکتبال تنها بازی ای نیست که می توان با توپ بسکتبال و زمین آن کرد. فرصت را برای امتحان کردن این بازی ها از دست ندهید.

10

  1. والیبال ساحلی

اگر شما والیبل ساحلی را به عنوان گزینه مورد علاقه خود انتخاب کنید تنها بازی نکرده اید بلکه صاحب بدنی زیبا و برنزه خواهید شد.

9

  1. فریزبی گلف

این بازی بهترین راه برای دستیابی به آرامش است. تنها کاری که شما باید بکنید این است که در فاصله چند متری هدف بایستید. امتیازهایی که کسب می کنید را بر روی یک برگه ثبت کنید. بسیار شبیه به کلف است اما خلاقانه تر و سرگرم کننده تر!

8

  1. فوتبال

اگر شما یک توپ داشته باشید هرجایی می توانید فوتبال بازی کنید. بازی بسیار هیجان انگیزی خواهد بود اگر بتوانید همبازی های زیادی برای خود پیدا کنید. اگر پیدا نکردید هم خود را نگران نکنید می توانید با هدف قرار دادن قوطی های حلبی و شوت کردن به آن ها با توپ فوتبال بازی را شروع کنید.

7

  1. فوتبال پرچمی

همه می دانند که این بازی کاملا آمریکایی استو نمونه ای کوچک شده و با خشونت کم تری از فوتبال آمریکایی است. تنها کاری که در این بازی باید بکنید این است که تکل را از سر بگذرانید و پرچم حمل کننده توپ را به دست بیاورید.

6

  1. هاکی

این نیز بازی ای مختص به مردم آمریکا به خصوص کانادا است اگر سعی نکنید طول بازی فقط بدوید به احتمال زیاد از بازی لذت خواهید برد.

5

  1. تنیس

اگر بازی تنیس را بلد باشید حتما از این بازی لذت خواهید برد اما اگر نه می توانید این بازی را به صورت گروهی آغاز کنید.

4

  1. بیسبال

بازی جالب، هیجان انگیز و سرگرم کننده ای است و با درنظر گرفتن بخش دویدن و گرفتن توپ می توان آن را یکی از بهترین ها دانست.

3

  1. موج سواری

یکی از سخت ترین ورزش ها برای یادگیری است اما اگر موفق به یادگیری شوید به آن وابسته خواهید شد.

2

  1. دوچرخه سواری/ اسکیت سواری

در نهایت پس از گفتن از تمام این ورزش ها همچنان دوچرخه سواری محبوب ترین و پرطرفدارترین ورزش است و هر کودکی از آن لذت می برد. پس از دوچرخه سواری اسکیت نیز با کمی تفاوت از همین محبوبیت برخوردار است.

1

چه کسی می تواند تابستان را بدون کودکانی که با دوچرخه به این ور و آن ور می روند تصور کند؟

منبع :kizworld

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *