چگونه می توان درآمد داشت؟

علیرغم مشکلات اقتصادی راه های زیادی وجود دارد تا یک نوجوان درآمد کسب کند. همه شما به یک ایده خوب و وقت آزاد نیاز دارید . این ایده کسب درآمد را برای الهام گرفتن بخوانید.

برای خود کار کردن.

چگونه برای خودمان کار کنیم

۱ برای خودتان کار کنید. شما می توانید خودتان به تنهایی کار کنید یا به کمک دوستانتان با یک شرکت کوچک شروع کنید.بله کار گروهی به این معنی که درآمد حاصل را نیز تقسیم کنید اما شما کار بیشتری می توانید انجام دهید و خیالتان نیز راحت است. وقتی با دوستان خود کار می کنید وظایف را نیز به طور برابر تقسیم کنید.

چگونه برای خودمان کار کنیم

۲ اصول اولیه را در نظر بگیرید. نگهداری از کودک، تمیز کردن ماشین، ضیط فیلم و قرار دادن در اینترنت و یا همکاری با یک شرکت می تواند راه های خوبی برای کسب درآمد باشد. اما کار کردن سخت است و ممکن است آخر هفته شما را بگیرد.

از طریق پارو کردن کسب درآمد کردن

۳ پارو کردن برف. به محله های خوب بروید و ۱۰ تا ۲۰ دلار برای پارو کردن برف جلوی خانه و ۳۰ دلار در هفته برای پارو کردن پیشنهاد بدهید. اگر آنها کار شما را تایید کنند ممکن است تا یک ماه هم هزینه بدهند.

کارهای خانه را انجام دادن و در ازای آن درآمد کسب کردن

۴ کارهای خانه را انجام دهید . با والدین خود صحبت کنید که در ازای انجام کارهای خانه از آنها پول بگیرید. سعی کنید کارهایی را انجام دهید که ممکن است برای انجام انها کارگر بگیرند مانند تمیز کردن دستشویی با نصف قیمت کارگر. پدر و مادر گاهی اوقات تمایل دارند بیشتر کمک کنند اگر بدانند شما چه برنامه ای دارید بنابراین جزئیات برنامه خود را به آنها بگویید.

کمک کردن به سالمندان و کسب درآمد کردن

۵ کمک به سالمندان.از مواد غذایی مناسب آنها، عیب یابی کامپیوتر یا هر کار دیگری در ارتباط با آنها مطلع باشید. سعی کنید یک رابطه خوب با این افراد داشته باشید به یاد داشته باشید که آنها ممکن است تنها باشند و احتمالا از صرف وقت با افراد جوانی مثل شما لذت می برند.

شستن ماشین و کسب درآمد کردن

۷ شستن ماشین. شستن ماشین وجزئیات دیگر آن فکر خوبی برای کسب درآمد است. این کار به راحتی چند نفره انجام می شود یک نفر بیرون ماشین را بشورد و دیگری داخل آن را. این کار را به طور کامل انجام دهید.

فروش وسائل از طریق سایت اینترنتی و کسب درآمد کردن

۸ فروش وسایل. فروش اسباب بازی هایی که دیگر به آنها نیاز ندارید. کمد خود، انباری وزیرزمین را جستجو کنید و هر وسیله ای را که نیاز ندارید جمع آوری کنید. آنها را بسته بندی کنید و در یک سایت وسایل دست دوم به فروش برسانید.

کارهای اینترنتی پیدا کنید.

فروش آنلاین عکس

۱ فروش آنلاین عکس. اگر شما دوربین خوبی دارید می توانید عکس بگیرید و به صورت آنلاین عکس های خود را بفروشید.  این کار همچنین می تواند یک سرگرمی جالب برای شما باشد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۲ بررسی های آنلاین انجام دهید. تحقیقات بازار برای کسب و کارهای بزرگ خیلی مهم است بسیاری از سایت ها در ازای نظر دادن به شما پول می دهند. یک جستجو انجام دهید و سایت هایی که این ویژگی را دارند پیدا کنید. در باره اینکه چطور با بررسی های آنلاین کسب درآمد کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ارائه فیلم های آموزشی

۳ همکاری با یوتیوپ. با فیلم هایی که کیفیت بالایی دارند و مخاطبان زیادی دارند شما می توانید کسب درآمد کنید. شما احتمالا برای سرمایه گذاری یک دوربین ویدئویی خوب با تجهیزات خریداری کنید.

دیگر کارهایی که می توانید انجام دهید.

جمع آوری بازیافت

۱ جمع آوری بازیافت.یک مهمانی بگیرید و از هر کسی که دعوت می کنید بخواهید که بطری های نوشابه یا آب میوه یا دیگر زباله های بازیافتی که در خانه دارند را بیاورند. وقتی مواد بازیافتی به مقدار قابل توجهی جمع شد آن را به مرکز بازیافت تحویل دهید.

کسب درآمد از طریق کارهای دستی و هنری

۲ از دست ساخته های خود برای فروش استفاده کنید. تهیه دستبند، کاردستی با نی، کار چوب یا کیف های چرمی وغیره می توانید تهیه کنید و به فروش برسانید. می توانید دست ساخته های خود را به یک سایت صنایع دستی ارسال کنید.

برای کاری که در ان استعداد دارید وقت بگذارید

۳ برای کاری که در ان استعداد دارید وقت بگذارید. اگر شما در ورزش یا بازی یا درس خاصی استعداد دارید وقت بگذارید تا اطلاعات کافی را درباره آنها کسب کنید وحتی می توانید در آخر هفته کلاس خصوصی برگزار کنید.

آنچه را که بدست می آورید ذخیره کنید.

پولهای خود را ذخیره کنید

۱ تا آنجا که ممکن است پول های خود را ذخیره کنید. هزینه های غیر ضروری را حذف کنید و پول بیشتری را ذخیره کنید. تعادلی بین نیازهای فوری خود و اهداف بلند مدتتان ایجاد کنید.

یک هدف برای پس انداز خود ایجاد کنید

۲ یک هدف برای پس انداز خود ایجاد کنید.اگر شما یک هدف برای خود مشخص کنید راحت تر می توانید پول ذخیره کنید.

یک حساب پس انداز ایجاد کنید

۳ یک حساب پس انداز ایجاد کنید.اگر یک حساب پس انداز ایجاد کنید کمتر وسوسه می شوید که پول خود را خرج کنید.

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

  1. ش گفت:

    واقعا افسوس می خورم که با ترجمه یک مقاله بی محتوا وقت خودتون رو هدر دادین این روش ها نه تنها در ایران به کار نمیاد بلکه دارید به فرهنگ هم ضربه می زنید “پول گرفتن از والدین”؟؟؟؟؟؟؟ واقعا که

  2. پيام مستوفي پور گفت:

    من مطالب را خوندم واقعا باعث درامد ضایی میشود ممنون از مطالب خوبتون ❤️

  1. آذر ۲, ۱۳۹۶

    […] چگونه می توان درآمد داشت نوجوان شاد […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *