چگونه عکس سلفی خوب بگیریم ؟

عکس سلفی گرفتن در تمام دنیا مرسوم شده است طوریکه در اخبار روزانه تلویزیون عکسهای سلفی چهره های معروف را نشان می دهند . کلمه سلفی از سال ۲۰۱۳ وارد فرهنگ لغت آکسفورد نیز شد و بعنوان کلمه سال نیز انتخاب گردید.

چگونه سلفی بگیریم؟

به وسیله ی خاصی نیاز ندارید . هر وسیله ای که روی آن یک دوربین باشد برای اینکار کافی است . الان هم روی همه ی تلفن های همراه ۲ دوربین قرار دارد که این کار را ساده تر کرده است . شما باید در فضایی عکس بگیرید که روشنایی خوبی داشته بشاد کیفیت نور در تمام عکسها تاثیر بسزایی دارد .

چگونه عکس سلفی خوب بگیریم ؟

مواردی که در موقع سلفی گرفتن باید رعایت شود :

عکسهای سلفی معمولا عکسهایی هستند که می خواهند یک لحظه خاص و یا هیجان انگیز را نشان بدهند . در ابتدا باید دقت کنید که در کجا عکس می گیرید . در مراسم تدفین عکس سلفی گرفتن خیلی جای مناسبی نیست . بعضی وقتتها ممکن است که اگر مشخص شود شما کجا دارید عکس می گیرید برایتان ایجاد دردسر کند .

از پس زمینه پشت سرتان استفاده کنید 

تصیویر پشت سرتان می تواند به شما کمک کند که عکس سلفی خوبی بگیرید .

چگونه عکس سلفی خوب بگیریم ؟

موقع عکس گرفتن مراقب عکس خراب کن ها باشید

موقع سلفی گرفتن ممکن است به صورت است کسی به عکس اضافه شود .در این شرایط کار خاصی شما نمی توانید انجام دهید فقط باید دوباره عکس بگیرید و چک کنید که فرد مزاحمی در عکس نباشد .

چگونه عکس سلفی خوب بگیریم ؟

چیز جدیدی نشان دهید 

از مدل موی جدید یا گوشواره جدید خودتان عکس سلفی گرفتن هم به شما هیجان می دهد و هم کسانی را که شما را تعقیب می کنند .

چگونه عکس سلفی خوب بگیریم ؟

خودتان واقعی تان را نشان دهید 

خارج و یا بیرون از دنیای مجازی شما می توانید خودتان را هر طور بخواهید نشان دهید ولی بعضی اوقات سعی کنید عکس های سلفی بدون آرایش یا آرایش کم را به اشتراک بگذارید . بعضی اوقات حالت طبیعی داشتن تاثیر بسزایی در تعقیب کنندها دارد .

چگونه عکس سلفی خوب بگیریم ؟

لبخند بزنید

اگر لبخند زدن به تلفن احمقانه به نظر می آید ، اینکه خودتاناز خودتان عکس می گیرید به اندازه کافی احمقانه نیست ؟ اگر اینطور است از لحظه لذت برید و لبخند بزنید . آنهایی که سعی می کنند نگاه های جذاب بکنند معمولا عکسشان خیلی جالب نمی شود .

چگونه عکس سلفی خوب بگیریم ؟

عکسهای متفاوت بگیرید 

عکس سلفی گرفتن فقط عکس گرفتن از صورت نیست هر چیزی که مربوط به شما باشد می توانید عکس بگیرید . بعضی وقتها از کفشهایتان یا از خودتان بعد از رژیم می توانید عکس بگیرید .

چگونه عکس سلفی خوب بگیریم ؟

از امکانات تکنولوژی استفاده کنید 

سعی کنید عکسها را روتوش و ادیت کنید البته سعی کنید در این کار زیاده روی نکنید چون ممکن از چهره ی واقعی تان خیلی دور شوید !

چگونه عکس سلفی خوب بگیریم ؟

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. امیتیس گفت:

    خوب بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *