چگونه دختر دوست داشتنی باشیم ؟

اگر دنبال راه هایی برای افزایش اعتماد به نفس خود و جذاب به نظر آمدن در بین همسالان خود هستید. ما در اینجا چندین مرحله که به شما کمک می کند را بیان می کنیم.

ریکلس کنید

ریکلس کنیدیاد بگیرید چگونه ریلکس کنید. منظور از کول بودن به این معنا نیست که شما فعال باشید و با دیگران صبحت و یا چت کنید، منظور این است که شما در ابتدا برای خودتان وقت بگذارید بعنوان مثال یک دوش آب گرم و یا گوش دادن موسیقی که به شما احساس آرامش دهد .

اعتماد به نفس داشته باشید

اعتماد به نفس داشته باشید

با اعتماد به نفس باشد. از خصلت های خوب و یا بد خود را با دیگران بیان می کنند. سعی کنید مشتاق و با اعتماد به نفس باشید .

شاد باشید

شاد باشید

سعی کنید شاد باشید. برای شاد بودن دلایل بسیار خوبی وجود دارد. داشتن دوستان خوب و کسانی که به شما حس خوبی میدهند میتوانند باعثت شادی برای شما باشند .

 

لبخند بزنید

لبخند بزنید

لبخند بزنید و خوش مشرب باشید . هرگز اجازه ندهید به عنوام یک انسان اخمو معرفی شوید همیشه سعی کنید لبخند بزنید و رابطه خوبی با انسانها برقرار کنید .

به رقابت بپردازید

به رقابت بپردازید

به رقابت بپردازدی . اگر به ورزش خاصی علاقه دارید سعی کنید وارد تیم ورزش مدرسه شوید و در مسابقات شرکت کنید اینکار بهترین روش برای پیدا کردن دوستان جدید است . حتما نباید در تیم ورزشی حضور داشته باشید شما میتوانید کار هنری مورد علاقه تان را نیز انجام دهید.

بحث کنید

بحث کنید
بحث بر سر مسائل روزانه شما میتوانید با دوستانتان در خصوص موضوع های مختلف صحبت کنید و از آن لذت ببرید . میتوانید در مورد موضوع یک فیلم و تکالیف مدرسه و رویدادهای اجتماعی و یا موضوع یک کتاب صحبت کنید .

 

اتاق مرتب داشته باشید

اتاق مرتب داشته باشید

یک اتاق خوب  داشتن است. اجازه ندهید که اتاقتان بیش از حد کثیف باشد . لازم نیست اتاقتان از تمیزی برق بزند . مثلا میتوانید با چسباندن یک پوستر سبک خود را نشان دهید

با دوست واقعی خود وقت بگذرانید

با دوست واقعی خود وقت بگذرانید

بیرون بروید و با مردم واقعی ملاقات داشته باشد . از کامپیوتر و فضای مجازی فیس بوک ، مای اسپیس و … بیش از حد استفاده نکنید . سعی کنید از صحبت کردن چهره به چهره استفاده کنید تا پیام و ایمیل فرستادن . زمان خود را بیشتر صرف دوستان واقعی کنید تا دوستان مجازی .

دوستان. آیا شما دوستان زیادی دارید ؟ داشتن دوستان زیاد نشان می دهد که شما توانایی دوست یابی و حفظ کردن دوستان را دارید. سعی کنید دوستانتان از مدرسه یا کلاسهایی که میروید باشد.

اگر شما میخواهید که حساب مجازی داشته باشید . ..

شما می توانید در اتاق تان با افراد مختلف که علاقمند به چت کردند صبحت کنید در ابتدا قبل از اینکه پروفایل تان را آماده بکنید باید از پدر و مادراجازه بگیرید. به یاد داشته باشید که هر چقدر دستور زبان مناسب و تایپ کردن شما بهتر باشد روی فرد مقابل تاثیر بیشتری میگذارد . هرگز اطلاعات شخصی خود را به فردی که نمی شناسید ،بیان نکنید.

 

گوش دادن به موسیقی

گوش دادن به موسیقی

گوش دادن موسیقی . همه موسیقی را دوست دارد و شما ممکن است سبک خاصی از موسیقی علاقه داشته باشید . سعی کنید موسیقی مورد علاقه تان را با دیگران به اشتراک بگذارید اصلا نگران نباشید که ممکن است کسی از موسیقی که شما گوش میدهید خوشش نیاید . برای پیداکردن موسیقی های روز می توانید به ام تی وی یا آیتونز مراجعه کنید .

ورزش کنید

ورزش کنید
با ورزش مناسب کردن سعی کنید به بدن خود فرم مناسب بدهید . اگر درشت اندام و یا بلند و لاغر هستید اصلا نگران نباشید . فقط سعی کنید در یک رشته ورزشی فعالیت کنید و از آن لذت ببرید و بدن سالمی داشته باشید .

خودتان باشید

خودتان باشید

 

تا حالا شده به کسی حسودی کنید و خود را جای او بگذارید یا مثل او رفتار کنید تا همه به شما توجه کنند . سعی کنید حسادت نکنید و همیشه خودتان باشید .

به همه مهربانی کنید

به همه مهربانی کنید
سعی کنید با همه به خوبی رفتار کنید . البته این موضوع به این معنا است که فقط با دوستانتان به خوبی رفتار کنید به هرکسی با آن در ارتباط هستید محبت کنید.

پرهیز از شایعه پراکنی . حتی اگر می دانید ان موضوع درست است آن را به فرد دیگری انتقال ندهید.

راز دار باشید

راز دار باشید

باید شما بدانید که وقتی کسی به شما اعتماد میکند و اسرار خود را به شما می گوید شما باید رازدار او باشید . اگر شما راز او را به شخص دیگری بگوئید و آن شخص به فرد دیگری بگوئید زنجیره ی درست میشود و آن خبر به اطلاع دوستتان میرسد و او متوجه بمیشود که به شما نمی شود اعتماد کرد . اگر فکر کردید که او ممکن است در خطر باشید می توانید راز او را با یک بزرگتر در میان بگذارید نه یک همسن خودتان.

 

تیپ خاص خودتان را داشته باشید

تیپ خاص خودتان را داشته باشید

هر روز دوش بگیرید

هر روز دوش بگیرید

سعی کنید همیشه هر روز دوش بگیرید و تیپ خاص و منحصر به فرد خودتان را داشته باشید .

منبع : wikihow

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. فاطمه گفت:

    ممنون از مطالبتون.فقط اینکه حمام یا دوش بیشتر از یک روز در میان برای بدن خیلی مضره.باعث خشک شدن پوست و بیماریای پوستی و …میشه.

  1. بهمن ۲۳, ۱۳۹۵

    […] چگونه دختر دوست داشتنی باشیم | نوجوان شاد […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *