به کمک این وسیله دیگر از فراموش کردن درس نترسید

شروع سال تحصیلی جدید نزدیک است. بسیاری از دانش آموزها برای سال تحصیلی جدید برنامه هایی دارند. شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که وقتی به جزوه  مراجعه می کنید، بعضی از قسمت ها را متوجه نمی شوید. ممکن است در آن لحظه کلاس حواستان پرت شده باشد و یا شاید هم در آن ساعت خواب آلود بوده اید. در این قسمت قصد داریم که یک وسیله کمک آموزشی به شما معرفی کنیم. با کمک این وسیله شما می توانید که صداها را با کیفیتی که گوشتان می شنود ضبط کنید و در واقع نسخه صوتی از کلاس درس را همیشه همراه خودتان داشته باشید.؛ همچنین شما می توانید نکات حفظ کردنی را برای خودتان ضبط و دسته بندی کنید و در مسیر مدرسه به آن گوش کنید. برای مرور کارهای روزمره می‌توانید برای خود یادداشت صوتی ایجاد کنید.

ضبط کننده صدا

ضبط کننده صدا

 

ریکوردرهای صدا وسیله ای هستند که بطور حرفه ای برای این کار طراحی شده اند.دانش آموزها و دانشجوها از این وسیله می توانند برای تهیه نسخه صوتی درسها استفاده کنند. شرکت های سونی،اولمپوس، لنوو و سامسونک و غیره … این وسیله را با عنوان ریکوردر صدا به فروش می رسانند. دانش آموزها میتوانند با اجازه معلم ها به ضبط صدای کلاس اقدام کنند و نکته مهم این است که اگه از ریکوردر خوبی استفاده کنید میتوانید از همان نیمکت خودتان صداها را با کیفیتی که گوشتان می شنود ضبط کنید.

 ضبط کننده صدا2

 •  بخاطر داشته باشید که فایل ها را هفتگی به کامپیوتر انتقال بدهید و در پوشه های جداگانه و به ترتیب تاریخ نگهداری کنید.
 •   همچنین مطالبی که میخواهید حفظ کنید را میتوانید یک بار برای خودتان ضبط کرده و در مسیر مدرسه گوش کنید.

مطالب مرتبط

۶ دیدگاه‌

 1. Kebriti81 گفت:

  حالا قیمت این وسیله چن هستش ؟

 2. farzad گفت:

  ارزون تر چنده ارزون ترین

 1. خرداد ۲۲, ۱۳۹۶

  […] به خودتان گوش کنید. صدای خودتان را وقتی دارید مطالب را تکرار می کنید ضبط […]

 2. دی ۱۷, ۱۳۹۶

  […] صحبت میکنه و نمیتونی پا به پاش نوت برداری کنی یه دستگاه ضبط صدا به کلاس بیار و صداشو ضبط کن تا بعدا سر فرصت بهش گوش بدی و […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *