مطالب خنده دار و جوک جدید

مطالب خنده دار و جوک جدید

آبنبات

در همه ى هواپیما ها، بعد از شروع پرواز ، به مسافران آبنبات مى دهند. مکیدن آبنبات باعث مى شود که گوش ما موقع پرواز، نگیرد. ّاما آقا بهرام که این موضوع را نمى دانست، یک آبنبات برداشت و گفت:  « مبارک باشه!»

بیمارى عجیب

بیمار:« آقاى دکتر، من بیمارى عجیبى دارم. من همزمان و در یک لحظه ، هم عطسه مى کنم، هم خمیازه مى کشم هم سرفه مى کنم، هم آروغ مى زنم هم سکسکه مى کنم ، هم کش و قوس مى آیم ، هم صداى قار و قور شکمم را مى شنوم … همه ى این ها در یک ثانیه انجام مى شود… به نظرتان باید چه کار کنم؟» دکتر گفت:« از این همه وقت اضافه که دارى، براى پرورش گل و گیاه استفاده کن!»

موزه

در موزه ى اشیاى باستانى، مردى را گرفتند که پارچ طلایى گران قیمتى را برداشته بود.

مأمور موزه گفت:« آقا این پارچ، دست شما چه کار مى کند؟… مى خواستید آن را بدزدید؟»

مرد به گلدانى که روى تابلو، نقاشى شده بود اشاره کرد و گفت : « نه… باور کنید داشتم با این پارچ به این گلدان آب مى دادم.» ّ

– ولى این نقاشى است… گلدان زنده نیست.

– نگران نباشید… این پارچ هم آب ندارد!

مطالب و جوکهای خنده دار

کاریکاتور

– چرا ناراحتى؟
– توى مسابقه ى کاریکاتور کشور اوّل شدم.
– این که ناراحتى ندارد.
– آخه به جاى کاریکاتور، اشتباهى عکس خودم را فرستاده بودم!

نجات

معلّم: « بچّه ها، فکر کنید یک نفر دارد توى دریا غرق مى شود. آن قدر آب خورده که ممکن است تا چند لحظه ى دیگر بمیرد… امّا شما با قایق مى رسید و او را از آب بیرون  مى آورید… حالش خیلى بد است و درست نمى تواند نفس بکشد… حالا بگویید اوّلین کمکى که باید به او بکنیم چى است؟ » کیوان: « اوّل یک لیوان آب از دریا برمى داریم و مى دهیم بخورد تا سر حال بیاید! »

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *