رشته حسابداری مالی کاردانش

در مورد رشته حسابداری مالی چی میدونی؟
یه ضرب المثلی از قدیم هس که میگن:” حساب حساب، کاکا برادر”. یعنی تو حتی اگه برادرت هم باهاش حساب و کتاب داری، بایستی حقت رو بگیری. میشه گفت  نه تنها حساب و کتاب داشتن برای زندگی شخصی جزء واجبات است،بلکه در همه کسب کار های کوچیک تا بزرگ کاربرد داره.
برای رشته حسابداری هم لازمه که اولا علاقمند باشی و در ضمن صبر و حوصله برای درسهایی مثه ریاضی رو داشته باشی.  در کل هدف رشته حسابداری مالی هم این هس که نیروهای انسانی متخصص رو تربیت کنه که بتونن  زمینه ثبت  صورت حسابهای مالی را انجام بدن و برای همین لازمه که  از نرم افزارهای مریوط به این رشته هم استفاده کنن. در ادامه به توضیحات بیشتری در مورد مهارت های این رشته و بازار کارش داده میشه.

 رشته حسابداری مالی چه روحیه ای  می خوره؟

ورود به رشته حسابداری مالی هم نیاز به یه سری مهارت هایی داره که بایستی باهاش آشنا بشی و بفهمی که این رشته تا چه حدی با توانایی های تو همخونی داره تا بتونی در ادامه این رشته رو برای آینده ات انتخاب کنی. در اولین قدم باید یه آدم دقیق و منظم باشی و وقتی یه کاری رو بهت سپردن با دقت انجامش بدی و نصفه راه ولش نکنی و اینجوری هم توی کارت موفق تری و هم مردم بیشتر قبولت دارن… نکته مهم دیگه این هس که اعتماد به نفس کافی رو داشته باشی و هی مدام با خودت آیه یاس نخونی که ای وای این رشته همش با عدد سر و کار داره، نکنه اشتباهی انجام بدم و… درسته که باید توی این رشته حواست جمع باشه به هر حال تو بایستی توی کارت انرژی داشته باشی که بتونی دقیق و خوب انجامش بدی. یادت هم باشه که این رشته از جایگاه خوبی توی جامعه امروزی برخورداره و دلت قرص میشه که با تحصیل توی این رشته، کار گیرت میاد و علاوه بر اون یه سری توانایی ها و مهارتهایی هم بدست میاری.

رشته حسابداری مالی چه نکات مثبتی داره ؟

رشته حسابداری مالی به دلیل اینکه مدیران موسسات بتونن از وضعیت مالی شون مطلع بشن و برای استفاده بهینه برنامه ریزی کنن، از اهمیت ویژه ای برخورداره. توی این رشته هم هدف، کسب مهارت برای تنظیم و ثبت اسناد و دفاتر مالی هس، همچنین ویژگی های مثبت بیشتری برای هنرجویان هم داره. اگه کسی این رشته رو انتخاب کنه به کسب درآمد خوبی میرسه چون با مدرک دیپلم هم برای این رشته کار پیدا میشه و به راحتی جذب بازار کار میشه. پس خیالت راحت که دستت توی جیبته و بعد از اتمام تحصیلت نگران بیکاری نیستی. همچنین سازمان فنی و حرفه ای یه مدرک معتبر بهت میده که میتونی باهاش مشغول به کار بشی و اعتبار داره و یه وام خود اشتغالی هم بهت میدن که میتونی ازش استفاده کنی. البته میتونی فقط به دیپلم قانع نباشی و همچنان پله های موفقیت رو طی بکشی!!! یعنی تا دکترا هم میتونی به ادامه تحصیل مشغول بشی. هر چه سطح تحصیلت بیشتر، خب جایگاهت هم بالاتر میره و پول خوبی هم بهت میرسه. توی رشته حسابداری مالی با توجه به آموزشهایی که بهت داده میشه میتونی توانایی ها که اینجا گفته شده رو یاد بگیری:
-میتونی توی ثبت و تکمیل دفاتر روزنامه مهارت پیدا کنی
-میتونی صورتهای مالی(خلاصه سود وزیان–صورتحساب سرمایه – ترازنامه ) رو تنظیم کنی
-میتونی قیمت تمام شده محصولات تولیدی در کارخانجات صنعتی(حسابدار صنعتی ) رو محاسبه کنی
-میتونی لیست مالیات، اظهار نامه مالیاتی رو تهیه و تنظیم کنی
-به کنترل موجودی انبار و ثبت اجناس وارده و صادره هم مهارت پیدا میکنی
-میتونی لیست حقوق و دستمزد کارکنان و بیمه کارکنان و کار فرما رو تهیه و تنظیم
-میتونی به اطلاعات حسابداری در رایانه با کمک نرم افزارهای حسابداری دسترسی پیدا کنی و …..

توی رشته حسابداری مالی چه درسهایی میخونی؟

مهارت ها (درس ها) رشته حسابداری مالی کاردانش

برنامه درسی در سه ساله دوم متوسطه رشته حسابداری مالی

برنامه درسی در سه ساله دوم متوسطه رشته حسابداری مالی برنامه درسی در سه ساله دوم متوسطه رشته حسابداری مالی2

توی این رشته علاوه بر دروس عمومی که با بقیه رشته ها هم مشترکه، یه سری درسهای مهارتی و تکمیلی و اختیاری مرتبط با این رشته داره که شامل این موارد میشه:
•- درس های عمومی: دین و زندگی، زبان فارسی، ادبیات فارسی، عربی، زبان خارجه، فیزیک و آزمایشگاه، شیمی و آزمایشگاه، ریاضی، مطالعات اجتماعی، علوم زیست و بهداشت، تربیت بدنی، پرورشی، ریاضی جبرانی، برنامه ریزی تحصیلی، جغرافیای عمومی، تاریخ معاصر، آمادگی دفاعی.
•- درس های مهارتی: حسابداری عمومی مقدماتی، حسابداری عمومی تکمیلی، کاربر رایانه، حسابداری صنعتی، حسابدار حقوق و دستمزد، رایانه کار حسابداری مالی.
• درس های تکمیلی: کار آفرینی، قانون کار، کارورزی.
• -درس های اختیاری: سازمان و مدیریت، ریاضیات امور مالی، امور عمومی بازرگانی، مفاهیم ورزشهای آماری.

سطح آموزشی مهارتها

سطح آموزشی مهارتهای رشته حسابداری مالی چجوریه؟

هنرجوی رشته حسابداری مالی علاوه بر گذراندن درسهای عمومی و دروس تکمیلی و اختیاری، با دروس مهارتی هم توی این رشته آشنا میشه و به توانایی های لازم میرسه. در اینجا در مورد استاندارد آموزشی بعضی از این دروس به طور جداگانه بحث میشه.

-استاندارد حسابدار صنعتی مقدماتی

تعریف مهارت: توی این استاندارد بایستی که هنرجو بعد از گذراندن دورههای آموزشی بتونه از عهده درک مفاهیم حسابداری صنعتی، طبقه بندی هزینه ها وگزارشات مربوطه، ثبت حقوق و دستمزد، هزینه یابی توی موسسات تولیدی بربیاد.
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش دوره دیپلم باشه، از لحاظ جسمانی سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مناسبی داشته باشه.

تجهیزات آموزشی مورد نیاز: کامپیوتر، ماشین حساب، اسناد حسابداری (نمونه)، دفتر کل، دفتر روزنامه، دفتر معین، نمونه کارت مواد، نمونه گزارشهای مصرف مواد، لیست حقوق و دستمزد، صورتهای مالی و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی درک مفاهیم حسابداری صنعتی، توانایی روش ثبت حسابداری مواد در دفاتر، توانایی هزینه یابی در موسسات تولیدی، توانایی طبقه بندی هزینه ها و گزارشات مربوطه و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با اصطلاحات متداول در حسابداری صنعتی، آشنایی با انواع گزارشات درون و برون سازمانی، شناسایی انواع مواد، آشنایی با واحدهای تهیه و کنترل، آشنایی با انواع روشهای هزینه یابی و….

-استاندارد کاربر امور بانکی

تعریف مهارت: کاربر امور بانکی به کسی گفته میشه که از عهده تشخیص عوامل موثر کار، مفاهیم و اصول بانکداری، تشخیص اصول و مفاهیم حسابداری، تشخیص انواع چک، سفته و محاسبه سود انواع سپرده ها، انجام امور تحویلداری در صندوق و برقراری ارتباط موثر با مشتری بربیاد.
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش دوره دیپلم و ترجیحا امور مالی و بازرگانی باشه، از لحاظ جسمانی و دست و چشمها سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مساعدی داشته باشه. مهارت کار کردن با رایانه شخصی خودش رو هم داشته باشه.
شرایط هنرآموز: : بایستی حداقل مدرک لیسانس توی زمینه های مرتبط با این استاندارد آموزشی داشته باشه.
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: نمودار سازمانی بانکها، نمونه فرم های اسناد حسابداری، دستگاه شماره زن، ماشین حساب، دستگاه پول شمار، کامپیوتر، برگ سفته، تصویر انواع چک، نمونه قراردادهای بانکی، دفتر کل و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی تشخیص مفاهیم تسهیلات اعطایی، توانایی تشخیص اصول حقوقی حاکم بر معاملات، توانایی افتتاح و انسداد و سود سپرده ها، توانایی تشخیص اصول مفاهیم حسابداری و….
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با عوامل موثر فیزیکی محیط کار، آشنایی با سیر تحول بانکداری در ایران، آشنایی با ماهیت حساب، آشنایی با انواع موسسات، آشنایی با دستگاهها و نحوه استفاده از آن و….
مهارتهای حسابداری

-استاندارد حسابدار حقوق و دستمزد

تعریف مهارت: حسابدار حقوق و دستمزد کسی هس که بعد از گذراندن دوره های آموزشی، توانایی محاسبه حقوق و دستمزد و تنظیم گزارشات را با توجه به اصول و مفاهیم حسابداری، قوانین جاری و اطلاعات فردی کارکنان داشته باشه.
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش دوره دیپلم متوسطه باشه، از لحاظ جسمانی هم سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مساعدی داشته باشه
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: کامپیوتر، ماشین حساب، فرم اظهارنامه مالیاتی، قرارداد انجام کار، اظهارنامه بیمه، لیست حقوق و دستمزد، اسناد حسابداری و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی تنظیم لیست حقوق و دستمزد، توانایی به کارگیری رایانه در محاسبات و تهیه لیست حقوق و دستمزد، توانایی تشخیص اجزای سیستم حسابداری حقوق و دستمزد و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با ویژگی های سیستم حقوق و دستمزد، آشنایی با مفاد مقررات داخلی مرتبط با حقوق و دستمزد، شناسایی مراکز هزینه.

-استاندارد کاربر رایانه

تعریف مهارت: توی این دوره، هدف آن تربیت افرادی با سطح بالاس که بتونه امور مربوط به کامپیوتر رو به خوبی انجام بده و با موسسات و مراکزIT ارتباط برقرار کنه.
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش پایان دوره راهنمایی باشه و توانایی کار کردن با دستگاههای ورودی و خروجی رو داشته باشه.
شرایط هنرآموز: بایستی مهندس کامپیوتر یا لیسانس علوم کامپیوتر داشته باشه و با فنون تدریس هم آشنایی داشته باشه.
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: کامپیوتر، اسکنر، چاپگر رنگی و لیزری، تجهیزات اتصال به اینترنت، نرم افزارهای آموزشی و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی شناخت سیستم های انتقال اطلاعات، توانایی محافظت از سیستم، توانایی شناخت نرم افزار، توانایی برقراری امنیت در شبکه، توانایی بهینه سازی و رفع عیوب و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با اصول خواندن و درک متون انگلیسی، آشنایی با انواع کامپیوتر بر اساس قدرت پردازش و کاربرد آن، آشنایی با اصول بررسی دستگاههای ورودی و خروجی، آشنایی با نرم افزارها و…

-استاندارد حسابدار (عمومی مقدماتی)

تعریف مهارت: حسابدار (عمومی مقدماتی) یه سری وظایفی داره که شامل این موارد میشه: شناسایی و تعریف مفاهیم حسابداری، کاربرد معادله حسابداری، ثبت حسابداری بازرگانی، ثبت اسناد تجاری، اصلاح حسابها و اشتباهات حسابداری، بکارگیری رایانه و نرم افزار و..
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش پایان دوره راهنمایی باشه، از لحاظ جسمانی هم سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مساعدی داشته باشه.
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: کامپیوتر، پرده اسلاید، تخته وایت برد، کاغذ، ماشین حساب، کاربرگ، دفتر کل، نمونه صورتهای مالی، نمونه سفته و چک، نمونه کار و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی تهیه گزارشهای مالی و صورتهای مالی اساسی، توانایی انجام حسابداری موجودی کالا، توانایی تشخیص مفروضات و اصول حسابداری، توانایی اصلاح حسابها و اشتباهات حسابداری بستن حسابها و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با اصول کار نرم افزارهای حسابداری، آشنایی با انواع طبقه بندی موسسات و بنگاههای اقتصادی، آشنایی با انواع بدهی ها و
سرمایه ها، آشنایی با تهیه و تنظیم سند حسابداری و…

-استاندارد رایانه کار حسابداری مالی

تعریف مهارت: رایانه کار حسابدار مالی شامل یه سری وظایفی هس که این موارد هستن: ایجاد دوره مالی و دسترسی کاربران در حسابداری، عملیات مربوط به چک های دریافتی و پرداختی، انبار گردانی، تهیه انواع گزارش های انبار و فروش، تهیه گزارشهای مورد نیاز پایان سال مالی، مدیریت حسابداری و فروش و…
شرایط هنرجو: تحصیلات دیپلم توی رشته حسابداری، اقتصاد، بازرگانی و امور مالی رو داشته باشه، از لحاظ جسمانی هم سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مساعدی داشته باشه. از کار کردن با کامپیوتر هم سر در بیاره و مدرک ICDL درجه ۲ هم داشته باشه.
شرایط هنرآموز: حداقل مدرک تحصیلی لیسانس توی رشته حسابداری رو داشته باشه و یه سال سابقه آموزش نرم افزار مالی و گواهینامه نرم افزار مورد نظر رو داشته باشه و یا اینکه لیسانس رشته های مدیریت بازرگانی، صنعتی و اقتصاد بازرگانی رو داشته باشه و دو سال هم سابقه آموزش با نرم افزار مالی و گواهینامه نرم افزار رو داشته باشه.
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: رایانه، نرم افزارهای مالی و بازرگانی، شبکه داخلی، کتاب کار نرم افزار، دیتا پروژکتور، پرده اسلاید و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی طبقه بندی حسابهای تفصیلی در نرم افزار، توانایی تهیه صورت مغایرت بانکی، توانایی انجام عملیات فروش محصولات و خدمات شرکت، توانایی انجام محاسبات حقوق ماهانه، توانایی انجام عملیات پایان سال مالی و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با دسته چک و روش تنظیمات چاپ آن در نرم افزار، آشنایی با روش ثبت صورتحساب بانک در نرم افزار، آشنایی با استخراج گزارش های مورد نیاز در نرم افزار و….
آینده شغلی حسابداری

 

آینده تحصیلی و شغلی رشته حسابداری مالی چیه؟

در مورد آینده تحصیلی رشته حسابداری مالی، بعد از گرفتن مدرک دیپلمت میتونی توی مقاطع بالاتر هم به تحصیل مشول بشی. البته توی دانشگاههای فنی و حرفه ای، آزاد و علمی کاربردی این امکان وجود داره. اما در نهایت چیزی که مهمه داشتن شغل مناسب هس که اینجا بهش اشاره شده.
بعد از تموم شدن درس میتونی به عنوان تحویلدار، کمک‌حسابدار و حسابرس، حسابدار و جمع‌دار اموال، کارپرداز، منشی کامپیوتر، حسابداری موسسات کوچک، مسئول رسیدگی و صدور اسناد، کارمند امور مالی، متصدی اعتبارات حسابدار مالی، کارمند امور مالیاتی مشغول بشی و همچنین اگه درجه مدرکت بالاتره میتونی توی مدیریت مالی شرکت‌ها، بانکداری تجاری و سرمایه‌گذاری، مالیه عمومی و مدیریت دارایی‌های واقعی، مدیر بخش‌های مختلف بانک‌های دولتی و خصوصی و… مشغول به کار بشی. در حالت کلی میشه به این شغل ها اشاره کرد:
• -کار توی موسسات تولیدی، صنعتی، تجاری و بازرگانی
• -کار به عنوان حسابدار مالی و صنعتی توی مراکز خصوصی و دولتی
• -کار به عنوان کمک حسابرس و همکاری با تیمهای حسابرسی
• -کار به عنوان متصدی امور بانکی و افتتاح حسابها و گردش موجودی
• -کار به عنوان متصدی امور کمرگی و مسئول خرید و اعتبارات و سفارشها
-تدریس مرتبط با دروس حسابداری در هنرستانها و آموزشگاههای آزاد

لیست رشته های مراکز آموزشکده های علمی کاربردی برای ادامه تحصیل

اگه بعد از  اتمام تحصیلت توی رشته حسابداری مالی ، باز هم علاقه مند بودی که به تحصیلت ادامه بدی، باید بدونی که راه کاملاً برات بازه و مشکلی توی این زمینه نیست. تو می تونی توی دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته های زیادی می تونی ادامه تحصیل بدی :

کاردانی حرف های امور بانکی، کاردانی حرفه ای امور بورس، کاردانی حرفه ای امور بیمه، کاردانی حرف های بازاریابی، کاردانی حرف های بازرگانی – امور گمرکی، کاردانی حرفه ای بازرگانی – امور نمایشگاهی، کاردانی حرفه ای بازرگانی – انبارداری، کاردانی حرفه ای بازرگانی – خدمات مشاوره املاک، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری دولتی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالیاتی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری واحدهای صنفی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابرسی، کاردانی حرفه ای حسابداری شرکت های بیمه، کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار

در لینک زیر می تونید تمام جاهایی که توی این رشته ها پذیرش دانشجو دارن را ببیند: کد ۳۰۸

Pages from Jame-Kardani-Mehr-1396(F-2)

لیست هنرستان های رشته حسابداری مالی کاردانش

حسابداری مالی ( کاردانش)

ردیف نام هنرستان منطقه نوع آدرس شماره تماس
۱ انقلاب فشم ۱ عادی دولتی رودبار قصران- فشم ۲۶۵۰۳۰۲۹
۲ بیست و دوم بهمن ۱ عادی دولتی شریعتی- خ سهیل- خ فاطمیه ۲۲۲۰۲۹۹۴
۳ گل یاس ۲ عادی دولتی میدان توحید – نبش خ پرچم ۶۶۹۲۷۵۰۵
۴ پلی تکنیک تهران ۲ غیر دولتی جلال آل احمد- شهرک ژاندارمری- بلوار جانبازان- گلبرگ ۱ ۴۴۲۱۴۰۴۱
۵ اندیشه و هنر ۴ غیر دولتی فلکه سوم تهرانپارس – خ ۱۹۶ شرقی

خ گیو شمالی )برادران مظفری( – نبش ۲۱۰

۷۷۳۷۳۵۸۲
۶ سید الشهدا ۴ عادی دولتی خ سراج- خ دانش اول ۷۷۳۸۳۸۵۸
۷ شهیدبرادران مظفر ۴ عادی دولتی ۱۶ متری دوم مجیدیه شمالی – کوی شهید طالبی ۲۲۳۰۳۷۳۸
۸ علم و هنر ۴ غیر دولتی بزرگراه رسالت – خ بنی هاشم – بعد از پمپ گاز – کوچه طبری ۲- ۲۶۳۱۷۰۰
۹ کمال معرفت ۴ غیر دولتی میدان رسالت-اول هنگام-پلاک ۱ ۷۷۸۹۰۰۲۰
۱۰ میلاد ۴ غیر دولتی رسالت – خ نیروی دریایی – نبش کوی جاجرودی

روبه روی اداره پست – پ ۳۲

۷۷۲۰۸۶۱۷
۱۱ نور دانش ۴ غیر دولتی فلکه سوم تهرانپارس- ۱۹۶ غربی- پلاک ۵۰
۱۲ وحدت ۴ عادی دولتی رسالت- خ فرجام- خ سراج- گلستان ۴ ۷۷۸۸۹۸۳۵
۱۳ امام علی (ع) ۵ عادی دولتی بزرگراه ایرانپارس- نبش خ شاهین شمالی ۴۴۴۰۴۵۴۷
۱۴ امین ۵ عادی دولتی انتهای پونک- جاده حصارک- خ فکوری- خ چمران

کوچه دوم غربی

۴۴۸۰۱۸۱۷
۱۵ پیامبر ۵ عادی دولتی بلوار آیت اله کاشانی- بلوار اباذر بعد از پیامبر ۴۴۰۵۹۹۸۴
۱۶ تکنیک ۵ غیر دولتی بلوار فردوس- سلیمی جهرمی جنوبی

روبروی مسجد امام حسن

۴۴۰۴۱۱۱۴
۱۷ حافظه ۵ عادی دولتی نرسیده به دهکده المپیک- زیبا دشت بالا

خ علیزاده – بوستان ۲

۴۴۷۰۲۸۳۹
۱۸ حجاب ۶ عادی دولتی میدان گل ها- خ شهید جهان آرا- نبش خیابان بابک ۸۶۶۳۰۳۸۶
۱۹ شهدای هفتم تیر ۶ عادی دولتی خیابان کریم خان زند- خ حافظ – پ ۷۳۳ – ط همکف ۸۸۹۰۴۰۱۵
۲۰ محتشم ۶ غیردولتی خ ولی عصر- بالاتر از تقاطع شهید بهشتی – خ اکبری- پلاک ۵۳

خ ولی عصر- روبه روی پارک ساعی – کوچه پله سوم – پلاک

۸۸۷۲۷۴۲۷
۲۱ امیدن امام ۷ عادی دولتی میدان ۷ تیر- کوچه گوهر درخشان- پلاک ۲ ۸۸۸۲۰۱۵۳
۲۲ علوم و فنون ۷ غیر دولتی خ طالقانی- بعد از چهار راه بهار- کوچه آفتاب- پ۶ ۷۷۵۰۲۵۹۲
۲۳ کار و اندیشه ۷ غیر دولتی خ شریعتی- خ خواجه نصیر- کوچه مفیدی- پ ۴ ۷۷۶۰۰۰۵۳
۲۴ مقدم سامان ۷ عادی دولتی خ شهید نامجو- خ شیخ صفی- کوچه درویش- پلاک ۴۴ ۷۷۵۵۳۷۴۷
۲۵ زینب کبری(س) ۷ عادی دولتی مجیدیه – خ ۱۶ متری دوم – کوچه شهید صافی ۲۲۵۲۲۲۶۶
۲۶ سعادت ۷ عادی دولتی بخش سیاهرود- شهرک جدید پردیس ۷۶۲۸۸۸۶۳۳
۲۷ هفده شهریور ۸ عادی دولتی نارمک- خ ۴۶ متری- سه راه گلستان- میدان ۹۴ – پ  ۱۲ ۷۷۸۲۵۲۳۲
۲۸ پروین اعتصامی ۸ عادی دولتی بومهن- خ طلایی- جنب دبستان نوشین ۷۶۲۳۶۰۱۴
۲۹ ولی عصر ۹ غیر دولتی تهرانسر – خ ۱۲ – پلاک  ۲۶ ۴۴۵۰۴۳۷۷
۳۰ شهید باهنر ۹ عادی دولتی خ آزادی – خ استاد معین – کوچه پورشمس ۶۶۰۶۵۱۱۸
۳۱ شهدای هفتم تیر ۹ عادی دولتی مهرآباد جنوبی – روبه روی دانشگاه هوایی

کوچه شهید عابدینی

۶۶۶۹۹۰۲۲
۳۲ امام رضا (ع) ۹ عادی دولتی وردآورد – خ امام حسین (ع) – کوچه توحید ۴۴۹۸۴۶۱۰

۴۴۹۸۴۴۱۴

۳۳ حضرت فاطمه

الزهرا (س)

۹ عادی دولتی خ دامپزشکی – نرسیده به استاد معین ۶۶۰۳۳۹۳۷
۳۴ علم و توسعه ۱۰ غیردولتی بزرگراه نواب صفوی – خ بریانک – پلاک  ۱۷ ۵۵۱۴۰۹۰۵
۳۵ زهرا مردانی ۱۰ عادی دولتی خ رودکی – بالاتر از مرتضوی – کوی شهید سادات شریفی ۶۶۸۹۵۰۵۰
۳۶ شهید مصطفی خمینی ۱۰ عادی دولتی خ هاشمی – بین جیحون و میدان هاشمی – کوچه شهید بیابانی

پشت مدرسه فرهنگ دختران

۶۶۳۶۹۲۰۰

۶۶۳۵۶۰۷۰

۳۷ هادی ۱۱ عادی دولتی خ کارگر- نرسیده به میدان قزوین- خ شهید نور کامی ۵۵۴۱۳۷۳۸
۳۸ اقبال آشتیانی ۱۱ عادی دولتی خ منیریه- خ ترجمان شمالی ۶۶۴۰۴۱۷۹
۳۹ روز آزادی ۱۲ عادی دولتی شوش غربی- ابتدای خ خیام جنوبی ۵۵۶۰۱۱۱۷
۴۰ پاسارگاد ۱۳ غیر دولتی خ دماوند – نرسیده به خاقانی – روبه روی اداره راه و ترابری پ ۱۳۲۳ ۷۷۴۱۲۲۱۰
۴۱ پژوهش ۱۳ عادی دولتی خ دماوند – خ خاقانی- بعد از فلکه آشتیانی- کوی زینبیه ۷۷۱۷۰۸۰۷
۴۲ فاطمه تعلیمی ۱۳ عادی دولتی خ ششم نیروی هوایی- نبش فرعی ۶ – ۳۱ – پ ۷۸ ۷۷۴۶۴۰۶۰
۴۳ سمیه ۱۳ عادی دولتی خ پیروزی- انتهای خ طبرسی- پ ۳۳۳۳۳۶۵۷
۴۴ رضا ۱۴ عادی دولتی خ غیاثی- میدان آیت ا.. سعیدی- خ آل آقا – پ ۳۳۰۰۰۳۷۹ ۳
۴۵ نرگس ۱۴ عادی دولتی بلوار ابوذر- روبروی مسجد علی بن الحسین- کوچه  ۵ ۳۳۸۲۶۰۴۰
۴۶ شهید احمدی روشن ۱۴ شاهد اتوبان شهید محلاتی- خ میثم- خ شهید کیانی- خ میر محمدی ۳۳۴۳۳۵۴۵
۴۷ شهدای ۱۵ خرداد ۱۵ عادی دولتی مشیریه-چهار راه اول-خ بوعلی شرقی-جنب مدرسه دانشمند ۳۳۸۷۱۴۷۴
۴۸ ابرار ۱۵ عادی دولتی خ خاوران- بلوار شاهد- ک نصر۶ ۳۳۰۱۷۲۴۶
۴۹ شهید آیت ۱۵ عادی دولتی ۱۷ شهریور- خ طالبی- شهرک سجادیه

جنب پیش دانشگاهی فاطمه الزهرا

۵۵۳۳۲۲۸۲
۵۰ امام محمد باقر )ع( ۱۵ عادی دولتی مشیریه- خ بوعلی شرقی- انتهای خ هنرستان ۳۳۴۵۰۰۴۲
۵۱ امام رضا (ع) ۱۵ عادی دولتی مسعودیه – شهرک والفجر- خ شهید غلامی ۳۳۸۰۰۷۴۷
۵۲ فضیلت ۱۶ عادی دولتی خ شهید رجایی- سه راه علی آباد- انتهای ابریشم

خ فلاحتی- پلاک۲

۵۵۳۱۲۴۰۰
۵۳ فردوس ۱۶ عادی دولتی خ فدائیان اسلام- روبروی درمانگاه مهدیه- پ  ۲۲ ۵۵۳۱۰۱۲۳
۵۴ شهید اصغر امانی ۱۷ عادی دولتی نواب – م حق شناس- م رباط کریم- پ ۲۴۲۶ / ۲ ۵۵۶۴۶۱۳۹
۵۵ سپیده کاشانی ۱۷ عادی دولتی خ سجاد- خ شهید پیغمبری- پلاک ث ۳ – ۶۰۶ ۶۶۲۲۲۶۹۲
۵۶ تلاش ۱۸ عادی دولتی میدان معلم- خیابان تختی -ک شهید رشنلوپور ۶۶۶۹۰۵۷۶
۵۷ فارابی ۱۸ عادی دولتی انتهای خلیج- شهرک مفید- خ المهدی ۶۶۲۵۸۸۳۳
۵۸ لیلی موفقیان ۱۸ عادی دولتی بلوار یافت آباد- میدان معلم- خ تختی ۶۶۶۹۰۷۵۴
۵۹ فاطمیه (س) ۱۸ عادی دولتی یافت آباد- خ مصطفی هاشم- خ محمد یوسفی ۶۶۷۹۷۶۶۰
۶۰ شهید همت ۱۸ عادی دولتی خلیج- خ فربت- جنب دبیرستان تهذیب ۶۶۲۵۰۹۱۵
۶۱ ام البنین(س) ۱۸ عادی دولتی شهرک ولیعصر- خ حبیب اله میرزایی- خ وفائی نژاد ۶۶۲۲۷۳۲۲
۶۲ نرجس ۱۹ عادی دولتی خانی آباد نو- انتهای خ میثاق – جنب پارک شقایق ۵۵۰۳۹۸۰۰

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. A M I R گفت:

  با سلام
  لطفا در خصوص عدم تطابق —-جدول مواد درسی و ساعات تدریس هفتگی رشته حسابداری مالی،شاخه کاردانش بـــا کتاب های موجود در سایت چاپ کتب درسی http://www.chap.sch.ir —- راهنمایی فرمایید؟
  در واقع در خوشه شایستگی های فنی، کتاب هایی در فهرست کتاب های درسی وجود دارد که ظاهرا در سال تحصیلی جدید در سایت چاپ کتب درسی موجود نیست.
  من کاملا گیج شده ام، لطفا راهنمایی بفرمایید

 2. amir گفت:

  با سلام ممنون از سایت خیلی خیلی خوب شما میخاستم بدانم ک عربی در ایم رشته حساب داری ذر چه سطحی است؟

 1. آبان ۱۷, ۱۳۹۶

  […] رشته حسابداری مالی کاردانش […]

 2. آذر ۷, ۱۳۹۶

  […] ۸- رشته حسابداری مالی […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *