برای اینکه زبان بدنتان خوب شود، بدانید

برای اینکه زبان بدنتان خوب شود، بدانید۱- زمانی که می‌خواهید جدی به نظر برسید، بایستید اگر حرف مهمی را میخواهید بیان کنید اما شرط صاف ایستادن را رعایت نکنید و دائم در حال ول خوردن باشید احتمال اینکه حرفم هم تان را جدی نگیرند زیاد است.

۲-تا به حال به دست دادن هایتان با افراد دقت کرده‌اید گاهی برخی افراد خیلی محکم با شما دست میدهد این نوع دست دادن بیشتر از اینکه نشانی صمیمیت و گرم گرفتن باشد نشان دهنده اضطراب است برخی افراد هم دست دادن نشان آنقدر شل وا رفته و آبکی ست که از همان اول می‌شود  این ارتباط ارتباط بشو نیست

۳-شانه های افتاده و پشت قوز کرده زست افراد موفق است وقتی این حالت را به خود میگیرید احتمال اینکه شما را نادیده بگیرند زیاد است وقتی در این وضعیت حرف مهمی را بخواهید بیان کنید باز هم ممکن است حرف های شما را جدی نگیرند.

۴- نداشتن تماس چشمی علامت منفی ارتباط است به این معنا که شخصی که تماس چشمی ندارد تمایلی هم به ادامه ارتباط و گفت و گو ندارد اگر شما و طرف مقابل نمی‌خواهید خیلی چشم توی چشم شوید می توانید برای ندادن علامت منفی به طرف نداشتن تماس چشمی لااقل نگاه خود را دو سه ثانیه بیشتر روی شخص مقابل نگاه دارید البته اگر مایل به ادامه ارتباط هستید.

۵-خنده واقعی افراد از خنده مصنوعی آنها قابل تفکیک است در یک خنده ی واقعی چشم ها و عضلات دور چشم هم درگیر می شود در صورتی که در یک خنده ی مصنوعی اینطور نیست .

۶-اگر برای شما زبان بدن خودتان اهمیت دارد اما احساس می کنی روی آن تسلط این دارید یا با عضلات صورت خود نمی توانید آنقدر بازی کنید که منظورتان را به خوبی منتقل کنید تمرینات تئاتر به تقویت body language کمک می کند.

۷- اگر دوست دارید قدرتمند به نظر برسید تمام حالت ها و ژست های یک شخصیت را که فکر می کنید در ظاهر قدرتمند است به ذهن بسپارید و در مواقعی که به این نمایش قدرت نیاز دارید حالات آن شخص را برای خود تداعی و پیاده کنید برای سایر ویژگی ها هم به ذهن سپاری شخصیتی که شاید در فیلمی دیده اید و دارای آن ویژگی است به شما کمک زیادی می‌کند

۸-همیشه به یاد داشته باشید قله یک ارتباط موثر این است که کاری کنید وقتی در کنار دیگران هستید به آنها احساس خاص بودن دست بدهد آنها این احساس خاص بودن را به یاد می سپارند و از آن لذت می‌برند.

مطالب مرتبط

۲ دیدگاه‌

  1. ف.ح گفت:

    سلام من از سایتتون بسیار لذت می برم و هرروز به سایتتون سرمیزنم .اما متاسفانه بعضی از مطالب جدید دیر به دیر می آید .لطفا مطالب جدید تون رو سریع بذارید .
    با تشکر

  2. ریحانه گفت:

    خیلی جالب بود، من مورد ۷ رو خودم قبلا انجام میدادم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *