انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟(همراه با لینک آپارات)

داستان فیلم مربوط می شود به سرزمینی که مدام مورد حمله اژدهایان قرار می گیرد مردم این سرزمین وایکینگ های شجاع هستند که به جنگ اژدهایان می روند.

 انیمیشن سرزمین وایکینگ ها

در این میان شخصیت اول داستان پسری به نام هیکاپ است که توانایی جنگیدن با اژدهایان را ندارد.  در این شهر افراد برای مباره با اژدها تعلیم می بینند. پدر هیکاپ رئیس قبیله وایکینگ ها است.

خشم شب - انیمشن

در بین اژدهایان اژدهایی با نام خشم شب وجود دارد که از بقیه اژدهایان خطرناک تر است. یک شب که اژدهایان به شهر حمله کرده بودند هیکاپ به طور تصادفی یک خشم شب را به دام می اندازد در ابتدا تصممیم می گیرد که او را بکشد و قلب او را برای پدرش ببرد اما نمی تواند و او را آزاد می کند. کم کم هیکاپ با خشم شب دوست می شود و اسم او را بی دندون می گذارد.

هیکاپ- انیمشن

هیکاپ با شناخت تدریجی نقطه ضعف‌های بی دندون موفق به شکست دادن اژدهایانی می‌شود که در زمین تمرین وجود داشتند. او بعدها می‌فهمد که اژدهابان اصلاً خطرناک نیستند و فقط برای بدست آوردن غذا به آنها حمله می‌کنند. هیکاپ به کمک بی دندون پرواز میکند.

هیکاپ- انیمشن

یکبار بی دندون لانه اژدهای بزرگ را که بقیه اژدهایان باید برای او غذا می بردند را به هیکاپ نشان می دهد. حال هیکاپ از طرفی نمیداند چطور به پدرش بگوید که با یک اژدها دوست است و از طرف دیگر می خواهد به کمک بقیه وایکینگ ها به لانه اژدهای بزرگ حمله کند.

هیکاپ- انیمشن جدید

به نظر شما هیکاپ چگونه موفق می شود؟

از لینک زیر میتونید قسمت هایی از این فیلم را ببینید:

http://www.aparat.com/v/79xYm

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *