انیمیشن وال ائی

انیمیشن وال ای

داستان فیلم در باره ی زمانی است که زمین دیگر جایی برا ی زندگی نیست . در تمام زمین فقط یک موجود زندگی میکند و  او وال-ای است والی ای که آشغال ها را جمع می کند٬ با شکمش برمی دارد٬ به شکل یک مکعب فشرده می کند٬ با قدم های تراکتوروارش حرکت می کند تا آن ها را به بالای آخرین آسمان خراشش ببرد و خیلی مرتب بر روی ستون ها بگذارد.

انیمیشن وال ای

شب که می شود او به خانه اش می رود؛ وسائل به درد نخور را جمع می کند و آن ها را با چراغ های کریسمس آراسته است. یکی از هزاران روز پس از آن که آخرین انسان ها٬ زمین را ترک کرده اند و در سفینه های غول پیکری که در مدار قرار دارد نشسته اند٬ سفینه ای که تبدیل به منشا آدم های چاق و تنبل شده است.

انیمیشن وال ای

 

رباتی به نام ایو از سوی این دنیای روباتی برای این که ببیند حیاتی روی زمین وجود دارد یا نه، به کره زمین می آید و وال.ای را می بیند. والی که مدتی است یک گیاه کوچک سبز پیدا کرده است، گیاه را به ایو نشان می دهد.

انیمیشن وال ای

ایو به صورت خودکار گیاه را پیش خودش نگاه می دارد و خاموش می شود. چون ماموریتش با پیدا کردن حیات به پایان رسیده است. سفینه کاوشگر برای برگرداندن ایو به کره زمین باز می گردد و او را به سفینه اصلی بر می گرداند.

انیمیشن وال ای

اما والی که مجذوب ایو شده است به دنبال او می رود و می خواهد دل این ربات را هرطور که شده به دست بیاورد. در این بین ایو گیاه را به کاپیتان فضاپیما می رساند. والی که نمی خواهد ایو را از دست بدهد، خودش را هر طور شده به سفینه می رساند و سعی می کند ایو را «نجات» دهد.

انیمیشن وال ای

به نظر شما آنها میتوانند از دست انسانها فرار کنید ؟ ایو و وال ایی می توانند در کنار هم باشند ؟

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *