انیمیشن فصل شکار


تاکنون ۴ سری از انیمیشن فصل شکارساخته‌ شده است.

1

در سری اول، داستان درباره ی یک خرس قهوه‌ای به نام بوگ است که اهلی شده و برای یک محیط بان کار می‌کند او با یک گوزن به نام الیوت آشنا شده و همین گوزن زندگی متمدن او را به هم می‌ریزد طوری که محیط بان مجبور می‌شود هر دوی آنها را بازگرداند و آنها در تلاشی کورکورانه هستند تا از این جنگل فرار کرده و به شهر بازگردند در این میان یک شکارچی به دنبال آنهاست اما آنها با نقشه و با کمک یکدیگر تمام شکارچیان را فراری می‌دهند ولی به جنگل عادت کرده و دیگر به شهر باز نمی‌گردند.

در سری دوم الیوت قصد ازدواج دارد اما قبل از آن باید مشکلی که برای یکی از حیوانات پیش آمده را حل کند.

2

سری سوم: اکنون الیوت عیال وار شده است و صاحب بچه و دیگر نمی تواند با بوگ به خوش گذرانی بپردازد، بوگ هم که دیگر نا امید است و تنها، به یک سیرک روسی ملحق می شود و آنجا یک خرس اصیل روسی را ملاقات می کند و به او علاقه مند می شود.

3

 

داستان انیمیشن فصل شکار۴(Open Season: Scared Silly) این بار از آنجایی شروع می‌شود که الیوت داستان ترسناکی را درباره گرگینه برای بوگ تعریف می‌کند و باعث می‌شود که بوگ وحشت‌زده از کمپ تابستانی پا به فرار بگذارد. او تنها زمانی باز می‌گردد که آن افسانه از بین برود ولی الیوت که می‌داند چنین چیزی فقط در قصه‌ها است، به همراه دیگر حیوانات جنگل برای کمک به او به دنبالش می‌رود.

4

فکر می‌کنید الیوت موفق می‌شود به بوگ کمک کند؟

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *