انیمیشن شگفت انگیزان

داستان انیمیشن درباره ی آقای شگفت انگیز و خانواده اش است .او یک قهرمان است که در شهر می چرخد و با جرم و جنایت خود مبارزه میکند و جان مردم بیگناه شهر را نجات میدهد اما اکثر مردم قدردان زحمات او نیستند به همین دلیل برای او مشکلات حقوقی زیادی برای او پیش می آید و مردم از او شکایت میکنند .دولت تصمیم میگیرد مکان زندگی آقای شگفت انگیز به همراه همسرش هلن و سه فرزندش تغییر دهد و آنها به اطراف شهر انتقال میدهد . آنها نام خانواده خود را پار می نامند و اقای شگفت انگیز در یک نمایندگی بیمه کار می کند. با این حال، نیم تنه زمخت و درشت او به سختی در درون اتاقهای کوچک آن اداره جا می شود.
شگفت انگیزان

هلن نیز خانه دار است و وظیفه بزرگ کردن بچه های زیادی را بر عهده دارد. با این حال، به نظر می رسد که اوضاع وایولت دختر نوجوان بسیار عالی است زیرا او می تواند از نیروی فوق العاده خود استفاده کند و خود را نامرئی کند و میدانهای نیرویی حبابی شکل غیر قابل نفوذی را تولید کند. داشیل، که داش نامیده می شود، می تواند با سرعت نور حرکت کند اما زمانی که می خواهد در مسیر مدرسه تا خانه با دوستانش مسابقه بدهد، می بایستی سرعتش را کم کند .قدرت جک کوچولو نیز محدود شده است و اجازه استفاده از حقه ها را ندارد. آقای شگفت انگیز از شغل فعلی اش، یعنی نمایندگی بیمه، متنفر است. یک قهرمان تبعید شده دیگر نیز در همسایگی آنها زندگی می کند. او فروزن نام دارد و در زمینه منجمد کردن مواد مشغول به کار است. آقای شگفت انگیز و فروزن ادعا می کنند که هر دو در لیگ بولینگ بازی کرده اند و بنابراین، شبها یواشکی به بیرون از خانه می گریزند و به یاد دوران خوش گذشته لحظاتی را در کنار هم سپری می کنند. سپس، کم کم دوران گذشته یادآوری می شود و خانم میراژ به او قول می دهد که او را به یکی از جزایر اقیانوس آرام خواهد برد. آقای شگفت انگیز، که اضافه وزن پیدا کرده و حرکاتش کند شده است، با یک روبات با نام آمنی دروید ۷ در آن جزیره می جنگد. این روبات، یکی از ماشینهای مسابقه ای جدید طراحی شده توسط نابغه پلید به نام سیندروم می باشد.

سیندورم

سیندورم

قبلا و هنگامی که آقای شگفت انگیز کودکی بیش نبود، او را بسیار دوست داشته ولی حالا که آقای شگفت انگیز درخواست او را برای فرزندخواندگی قبول نکرد، سیندورم با او دشمن شده است .

شگفت انگیزان

شگفت انگیزان

حالا به نظر شما آقای شگفت انگیز در جنگ با سیندروم موفق می شود .

منبع: http://www.naghdefarsi.com

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *