چگونه لباس هایی مناسب فصل پاییز بپوشیم؟

فصل پاییز رسیده است ! نمی خواهید بدانید کدام لباس ها و کدام پارچه ها برای این فصل مناسب است؟ چگونه می توانید شیک پوش تر باشید؟

در اینجا یک مقاله کوتاهی برای دختر­خانم ها حاضر کرده ایم که می توانند با انجام دادن توصیه های گفته شده لباس هایی مناسب با فصل پاییز خریده و شیک پوشی را تجربه کنند. امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت ببرید و برایتان آموزنده باشد.

لباس مناسب فصل پاییز

مرحله اول – بالاتنه و روییه

پاییز اولین روزهای سرما را با خودش به همراه می آورداگر میخواهید گرم بمانید و سرما نخورید  باید با مانتوها ی نازک و لباس های آستین کوتاه خداحافظی کنید. بهترین نوع لباس هایی که می توانید بپوشید تا در پاییز بالاتنه تان را در مقابل سرما حفظ شود انواع ژاکت ها و سویشرت ها هستند ( فرقی نمی کند پلیور باشد یا ژاکت های از مد افتاده ای که مادربزرگتان برایتان بافته است باشد J )

برای این فصل پارچه هایی را انتخاب کنید که از پوشش های بهاری ضخیم تر و از پوشش زمستانی نازکتر هستند. شما می توانید پوشیدن بلوزهای آستین بلند که همراه جلیقه های پشمی پفی یا سویشرت ها و کت های  دکمه دار و زیپ دار است را نیز امتحان بکنید.

لباس مناسب فصل پاییز

 مرحله دوم – لباس پایین تنه

بهترین پارچه ای که می توانید برای گرم نگه داشتن پایین تنه از آن استفاده بکنید جین و چرم و مخمل کبریتی و کتان است. این مدل از لباسها رنگ ها ، طرح ها و  شکل های مختلف و متفاوتی دارند مانند: شلوار جین های گلدار( هرچند این مدل جین ها بیشتر در بهار پوشیده می شوند)، جین هایی با رنگ های مختلف ، جین های طرح دار ( مانند راه راه وطرح های دیگر) ویا حتی فقط جین های ساده ی آبی رنگ .

انواع ساق پوش ها هم برای پایین تنه مناسب هستند که می توانید همراه با پوشیدن یک سوییشرت گرم ومناسب همه ی نگاه ها را به خود جلب کنید. ساق پوش های چرمی ، کش بافت، پشمی می توانند برای این کار مناسب باشند، هرچند که امکان دارد در طول زمان باعث ناراحتیتان شوند.

اکسسوری مخصوص فصل پاییز

مرحله سوم – لوازم جانبی

وسایلی مانند شالگردن ها و روسری های زیبا ، دستبند های متعدد ، النگو یا ساعت، گردنبند های بلند که چند دور دور گردن پیچیدا می شوند و هد بندها (سربندها) می توانند شما را شیک پوش تر و به روز تر نشان دهند.

کفشهای مناسب فصل پاییز

مرحله چهارم – کفش ها

انواع مختلفی از کفش ها که می توانید در فصل پاییز آنها را بپوشید بوت ها هستند و بوت و باز بوت!!! انواع مختلف ازبوتهایی که تا بالای زانو میرسند تا نیم بوت هادر طرح های مختلف و در رنگهای مختلفی مانند : قهوه ای ، خاکستری ، سیاه و سفید و انواع رنگ پریده و سایه روشن هایی از رنگ های دیگر برای این فصل مناسب می باشد. از جنس های مختلفی مثل چرم و جیر و.. که با وسایلی مانند سگک های زیبا تزیین شده می توان نهایت استفاده را کرده و از پوشیدن آنها لذت ببرید!

مدل موهای مناسب فصل پاییز

مرحله پنجم – مدل موها:

در این ماه به جای آنکه موهایتان را دم اسبی ببندید آنها را پایین تر نگهشان دارید. بهتر است که به مدل موهایتان و لباس هایتان در این ماه بیشتر از مدل آرایش صورتتان  اهمیت بدهید زیرا در این فصل ها ما می خواهیم متفاوت تر از بقیه فصل ها شویم ، فصل های دیگر سال هستند که می توان بیشتر به آرایش  صورت توجه کرد.

می توانید موهایتان را موج دار بکنید یا حتی مدلهای ریز و یا فرانسوی و دوطرفه  ببافید.

اگر فکر میکنید که این نوع مدل موها خوب نیستند باید بدانید که موهای موج دار و بافته شده مخصوص فصل پاییز هستند.


آرایش مخصوص فصل پاییز

آرایش کردن:

درفصل­ها باید به نوعی لباس بپوشید که هم رنگ همان فصل شوید! در پاییز باید نارنجی و تیره شوید! رنگ هایی با تناژ های تیره برای فصل پاییز مناسب می باشند، پس از استفاده کردن از رنگهای صورتی، آبی ، بنفش، زرد جدا خودداری کنید این رنگ ها باید در  فصل های بهار و تابستان استفاده شوند نه پاییز! در عوض می توانید از رنگهایی مانند کبود، نارنجی سوخته، بژ ، قهوه ای شکلاتی و قهوه ای تیره استفاده بکنید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *