چگونه در اینستاگرام بیشترین لایک را بگیریم ؟

اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب شبکه های اجتماعی که به شما اجازه میدهد تصاویر و فیلمهای مورد علاقه ی خود و یا فکر می کنید که ممکن است مورد پسند دیگران باشد ، را به اشتراک بگذارید .یکی از دغدغه های اصلی کاربران اینستاگرم بیشترین لایک و فالور است . در این مقاله به شما تعدادی از این راهها را  معرفی میکنیم .

  1. ۱٫تصاویری با ارزش و کمیاب را بار گذاری کنید . بیش از اندازه عکس خوراکی و غذا پست نکنید مگر اینکه آن غذا واقعا استثنائی باشد .زمان بارگذاری عکسها بسیار مهم است . سعی کنید در شبهای پنج شنبه و جمعه اینکار را انجام ندهید . شاید بخواهند نشان دهند که آخر هفته کارهای مهمتری از لایک کردن عکسهای شما دارند. سعی کنید عکسهایتان را بعد از شام بارگذاری کنید اکثرا افراد بعد از شام خسته هستند و وبگردی میکنند .
  2. ۲٫تصویر را ادیت کنید . از فیلترهای موجود در خود برنامه اینستاگرام می توانید استفاده کنید . برای این کار نرم افزارهای مختلفی وجود دارد مثل  Camera، Pro HDR،Snap-seed و  Pixlr-o-matic
  3. ۳٫نوشتن کپشن . نوشتن متنی مناسب با تصویری که میگذارید . نوشتن شعر های مناسبتی نیز می تواند منجر به کسب لایکهای زیادی شود .
  4. ۴٫استفاده از هشتگ . استفاده از هشتگ های فارسی و ایرانی میتواند باعث بسیار تاثیر گذار باشد در کسب بیشترین لایک و فالور . برخی از هش‌تگ‌های محبوب عبارتند از: #love، #me، #cute،‌ #Friday و #coffee. سعی کنید تگهای خود را بسازید.
  5. ۵٫حضور فعال . سعی کنید حضور فعالی داشته باشید بعد از ارسال هر پست در صفحه در صفحات دیگران فعالیت کنید و لایک بزنید . در رابطه با مسائل روز اظهار نظر کنید . و البته که حواستان جمع باشد که زیاده روی نکنید .
  6. ۶٫تگ کردن . پس از عضویت در صفحات دیگران شما میتوانید عکسهای که با هم مشترک دارید و یا فکر میکنید ممکن است برای دیگران هم جذاب باشد در صفحات آنها تگ کنید و با آنها به اشتراک بگذارید . میتوانید عکسهای اعضای خانواده خود را نیز در صفحات آنها تگ کنید .
  7. ۷٫اکانت‌های اینستاگرام و فیس‌بوکتان را به هم لینک کنید. اینکار خیلی کم زمان میبرد ولی باعث میشود که لایک بیشتری جمع کنید .
  8. ۸٫فقط تصاویر حیوانات خانگی را بارگذاری کنید انوقت خواهید دید که چه تعداد لایک دارید .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *