چطور می توانید اعتماد به نفس داشته باشید ؟

می خواهید از خودتان و چیزی که به آن اعتماد به نفس دارید مطمئن باشید وقتی با اعتماد به نفس شدید احساس امنیت و کنترل داشتن در زندگی خود را احساس خواهید کرد . اعتماد به نفسس به شما کمک میکند تا در مقابل طرد شدن ها مقاومت کنید و تاب بیاورید . چیزی که دیگران میگویند درست نیست و مهم نیست . چیزی که مهم است طرز تفکر خودتان درباره ی خودتان است .

 

از تنها بودن نترسید

از تنها بودن نترسید

 

به من عاقل درون تان گوش دهید . فقط به خاطر این که تنها نمانید با هر کسی دوست نباشید . تنها بودن در زندگی حالا و چه بعد خوب است . تنها بودن به شما کمک می کند تا از راه نویی به خود نگاه کنید و به یک نوع رضایت خاص برسید .

به یک گیاه فکر کنید . به آن نور خورشید ، آب و خاک خوب و اتاقی برای رشد بدهید ، آیا شکوفا نخواهد شد ؟ آدم ها هم همینطور هستند . من درون شما به توجه ، صبر و مراقبت نیاز دارد باید خودتان را با چیزهایی که مورد علاقه تان هستند ، عشق به خانواده تان و با امید و رویا برای آینده تغذیه کنید .

به خودتان توجه کنید

به خودتان توجه کنید

چکارهایی باید انجام دهیم؟

  • لیستی از کارهایی که باید انجام دهید درست کنید و بعد شروع به انجام کنید . وقتی آنها را به اتمام می رسانید احساس خیلی خوبی خواهید داشت.
  • خلاق شوید . از هنر ، موسیقی و شعر برای نشان دادن و بیدار کردن احساسات تان استفاده کنید .
  • بعضی وقتها عادت میکنید چیزهایی بدی درباره ی خودتان بگویی که کم کم باورشان هم میکنید. با یافتن چیزهای مثبتی که می توانید به خودتان بگویی این بی اعتمادی را از بین می برید .
انرژی مثبت به خودتان بدهید

انرژی مثبت به خودتان بدهید

  • قدم بزنید ، بدوید ، بلند شوید و بدنتان را حرکت بدهید . ورزش به شما انرژی می دهد تا احساس بهتری داشته باشید .
ورزش کنید

ورزش کنید

 

  • اتاق خودتان را شخصی و برای خودتان درست کنید . چیدمان اتاقتان نشان دهنده فکر و احساس شما است .
اتاق خواب سبک خودتان را داشته باشید

اتاق خواب سبک خودتان را داشته باشید

  • به شخصی که واقعا او را تحسین می کنید فکر کنید . سعی کنید یکسری از ویژگی هایی که در دیگران می بینید و تحسین می کنید شما هم داشته باشید .

منبع : راهنمای دختران امروزی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *