چطور تنهایی وقت بگذرونیم

بعضی مواقع ما انسانها وقتهامون را مجبوریم تنها بگذرونیم .این تنهایی دلایل زیادی داره ممکنه دوستی نزدیکت نباشه ، خواهر یا برادری نداشته باشی و یا اصلا کسی را تا حالا پیدا نکردی که مناسبت باشه باهاش وقت بگذرونی . تنها بودن و بعضی کارها را تنهایی کردن لذت خاص خودش را داره

اینها کارهایی هستش که ما به شما پیشنهاد میکنیم که انجام بدید اگه کارهای دیگه هستش که امتحان کردید لطفا به ما پیشنهاد بدید

یک فیلم ناراحت کننده یا یک فیلم خیلی بد ببینید.

۱-یک فیلم ناراحت کننده یا یک فیلم خیلی بد ببینید.

جایی که تا حالا نرفتین سفر بروید .

۲-جایی که تا حالا نرفتین سفر بروید .

وقتی که با دیگران سفر میروید همیشه باید چیزهای جمعی را قبول کنید جاهایی که همه نرفتن یا غذاهایی  که همه نخوردن را باید بخورید . در سفر یکنفره تنها تصمیم گیرنده خودت هستی هر کاری که دوست داری میتونی انجام بدی چون فقط تو هستی!حتما نباید جای دور بری ،این سفر یکی از شهرهای نزدیک به محل زندگیت هم میتونه باشه.

برای خودتون شام آماده کنید

۳-برای خودتون شام آماده کنید

شام را با دستورالعمل که مال خودتون هست آماده کنید . این شام لذیذ را میتونید جلوی تلویزیون یا همراه با کتاب مورد علاقه تون نوش جان کنید .

 ۴- به موزه بروید.

بیاید قبول کنید که اکثر بازدیدهای که از موزه ها داشتید برای دوره مدرسه بوده .یک موزه خوب با توجه به علاقتون انتخاب کنید و از اون بازدید کنید .

ماساژ بروید

۵- ماساژ بروید

به یک کتابخانه بروید

 ۶- به یک کتابخانه بروید

به نظرم خود اینکار که ساعتها کتابهای مختلف را بررسی بکنی خودش خیلی کار لذت بخشی هستش . اگه شهر کتاب باشی از اون مبل های راحتی پیدا کنی میتونی کتاب مورد علاقت را هم تموم کنی ( اینجوری پولت را هم پس انداز کردی)

کنسرت رایگان بروید 

۷- کنسرت رایگان بروید

البته که کنسرت رایگان پیدا کردنش خیلی سخته ولی خب توی بعضی از پارکها یکسری اجرا ها هست که رایگانه . توی سایتهای تخفیف هم میتونی بلیط ارزون قیمت پیدا کنی

 

آدمها را تماشا کنید

۸- آدمها را تماشا کنید

به پارک یا مراکز خرید بروید و آدمها را تماشا کنید باور کنید صحنه های خیلی بامزه ای برای دیدن هستش و البته در بعضی موارد هم تامل برانگیز !

 سلفی بگیرید

۹- سلفی بگیرید

بعضی وقتها اون تیپ و قیافه ای که دوست دارید خودتون را آماده کنید و از خودتون سلفی بگیرید . به هیچکس ضرری نمی رسونه امتحان کنید;)

کارهای عقب افتاده را انجام دهید

 ۱۰- کارهای عقب افتاده را انجام دهید

کارهای شخصی عقب افتادتون میتونه باشد . دیدن دوست قدیمی میتونه باشه و یا نوشتن یک داستان که خیلی وقته ایده اش توی ذهنتون هستش هر کاری میتونه باشه فقط انجام بدید

 از ذهنتون کار بکشید.

۱۱ – از ذهنتون کار بکشید.

سودکو ، جدول و یا مکعب روبیک را حل کنید

به سمت طبیعت برید

۱۲- به سمت طبیعت برید

به سمت طبیعت برید گلها را بو کنید تو طبیعت نفس بکشید غروب خورشید را تماشا کنید . از سکوت طبیعت استفاده کنید

ستاره ها را تماشا کنید

 

۱۳- ستاره ها را تماشا کنید

دراز بکشید به سمت آسمون و به این نکته فکر کنید که چقدر این جهان بزرگ هستش شما یکی از کوچکترین ذرات توی دنیا هستید در سیارات دیگه آیا موجود زنده ای هست مثل انسانها یا نه ؟ یا اصلا موجود زنده ای وجود داره ؟

خرید کنید

 ۱۴- خرید کنید

بعضی وقتها تنهایی رفتن خرید هم جذابیت خاص خودش را داره . هیچ عجله ای برای خرید نداری . مغازه ها را بدون هیچ عجله و استرسی میتونی بچرخی و خرید بکنی .

طولانی ترین حمام زندگیتون را انجام بدید

۱۵– طولانی ترین حمام زندگیتون را انجام بدید

خیلی راحت یک موسیقی توی حموم بزارید پخش بشه و بدون هیچ عجله ای از حموم گرم تون لذت ببرید .

چطور تعطیلات تابستونو تو خونه بگذرونیم

یک روز هیجان انگیز

یک روز شاد و پرهیجان به سبک نوجوان شاد

 

 

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. خرداد ۳۰, ۱۳۹۷

    […] سایت نوجوان شاد […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *