وقتی از صمیمی ترین دوستت جدا میشی باید چیکار کنی ؟

teen-girls-teaser_332x163_107428976

هر هفته ساعتی را مشخص کنید تا از طریق اینترنت همدیگر را ببنید و با هم چت کنید . ایمیل هم بزن . لابد می گویی آخر چت کردن کجا و کنار هم نشستن روی یک نیمکت کجا ؟ حق با توست ولی این کار حداقل کمک می کند همچنان با هم در تماس باشید .

  • نامه را فراموش نکن . عکس های ورزشی مورد علاقه اش . کاغذ رنگی های مهمانی که در آن شرکت کرده ای .ویا یک بسته آدامس مورد علاقه اش را برایش بفرست . کتاب ها و سی دهای مورد علاقه تان را با هم رد و بدل کنید . فکر کردن به این که چه چیزهایی برای دوستت بفرستی خیلی خوشایند است وتازه . وقتی که یک بسته سر از صندوق پستی در آورد . هیجان انگیز تر هم می شود !
  • از تلفن استفاده کن . روز تولدش به او زنگ بزن .اولین روز مدرسه احوالش را بپرس.
  • شنونده ی خوبی باش . دوستت همه چیز درباره ی دنیای تو می داند . تو هستی که چیزی درباره ی دنیای تازه او نمی دانی . از او سوال کن . اسم هایی را که می گوید یاد بگیر . به حرف هایش علاقه نشان بده . باور کن بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنی . از این کارت خوشحال می شود .
  • منتظر تغییر باش . یک سال بعد هر کدام از شما دوستان تازه ای دارید با آنها استخر میروید یا کنار سال قدم می زنید . البته همچنان به این دوستی قدیمی ایمان داشته باش و آن را فراموش نکن . مطمئن باش رابطه تان به شیوه ی خودش ادامه پیدا می کند . حتی ممکن است دست آخر پایدارترین دوستی عمرت بشود .

منبع : دختران امروز

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *