همه چیز درباره ی خالکوبی

آیا خالکوبی انجام بدهیم یا نه

آیا خالکوبی انجام بدهیم یا نه

خیلی از ما شاید در یک دوره ای این سوال را از خودمان کرده باشیم . آیا خالکوبی انجام بدیم یا نه ؟

در سالهای اخیر و بخصوص در دوره نوجوانی و جوانی خالکوبی عملی است که بسیار محبوب شده است . بخصوص وقتی که خیلی از ورزشکار و هنرمندان هالیود اینکار انجام داده اند این سوال بیشتر مطرح میشود .که آیا انجام بدهیم یان نه ؟

خالکوبی کردن کاری نیست که در چند سال اخیر مطرح شده باشدو از سالیان قدیم نیز وجود داشته است . از قبل از میلاد مسیح نیز بود عده ای از پژوهشگران اعلام کردند که درزمان مصر باستان نوع نشانه ای ارتباطی بین اساطیر بوده است .

در رابطه با خالکوبی کردن مسائل دیگری هم وجود دارد مانند از لحاظ سلامت، از نظر اعتقادی، از نظر عرف در جامعه … هنوز خالکوبی به عنوان پدیده ای است که باعث ایجاد سوال میشود که آیا انجام بدهیم یا نه ؟

آیا خالکوبی انجام بدهیم یانه ؟ انسانهای که این سوال را مطرح میکنند در حقیقت در ذهن شان سوال های جزئی تری مطرح است.

چگونه خالکوبی روی بدنمان انجام میشود ؟

در ابتدا برای خالکوبی شما باید بدانید که چه چیزی را میخواهید خالکوبی کنید . باید معنا و مفهوم چیزی که خالکوبی میکنید را بدانید و بعد از آن به یک متخصص ویک جای معتبرمراجعه کنید.

دستگاه خالکوبی هم دستگاه بسیار ساده است یک نوع رنگ خاصی است که از طریق سوزن به پوست شما تزریق می شود و به خاطر اینکه به زیر پوست شما تزریق می شود ماندگار است.

خالکوبی

آیا خالکوبی درد دارد ؟

سوالی که ذهن اکثر مردم دارند این است که آیا درد خالکوبی را میتوانیم تحمل کنیم یانه ؟

آن دسته از انسانهایی که جون دوست میگن بهتره که اصلا به خالکوبی فکر نکنند . البته آستانه تحمل درد هر انسان متفاوت است . هنگام شروع کردن خالکوبی چون مغز شما به درد عادت کرده باعث میشود که شروع کند به عکس العمل نشان دادن .

برای مراقبت از قسمتی که خالکوبی کردیم چه کاری باید انجام بدهیم ؟

در حقیقت این سوال بسیار مهمی است . چون قسمتی که خالکوبی کردید همیشه تمیز و ضدعفونی نگه دارید و در یکماه اول باید در معرض نور خورشید قرار گیرد و باید با صابونهای انتی باکتریال شستشو دهید .

خالکوبی برای پوست ضرر دارد؟

در خصوص این سوال ابتدا باید بدانید که آ یاخالکوبی روی پوست انجام می شود یا زیر پوست زیرا بسیار با هم تفاوت دارند . در صورتیکه از نوع دوم باشد ممکن است باعث ایجاد حساسیت شود .

آیا خالکوبی پاک میشود ؟

خالکوبی معمولا از طریق لیزر پاک میشود . از طریق لیزر پوست کنده میشود وبا اشعه ی که به عمق پوست رفته ،خالکوبی را از بین می برند.

 

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. lou گفت:

    سلام ببخشید من الان یک خالکوبی انجام دادم خیلی سیاه و خوبه ولی میدونم که رنگش به سبزی قراری بزنه میخواستم بدونم روشی هست که بشه مشکی تر موند یا پرنگ تر ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *