همه چیز درباره خرید عینک آفتابی

همه چیز درباره عینک آفتابی

عینک آفتابی برای محفاظت از چشمهای ما در مقابل نور افتاب است و در فصل تابستان و می توانیم بعنوان یک نوع زیورآلات شیک از آن استفاده کنیم . خب ، هنگام انتخاب عینک آفتابی به چه نکاتی باید توجه کنیم .

عینکی که انتخاب می کنید شما را باید در برابر نور خورشید محافظت کند امواج ماورا بنفشی که در اشعه های خورشید وجود دارد به دید و چشم شما آسیب می زند . توجه کنید عینکی که انتخاب می کنید باید دارای UVB, UVA باشد .

فاکتور دیگری که در انتخاب عینک آفتابی باید دقت کنید رنگ شیشه و کنتراست ان است . انتخاب رنگ با توجه به سلیقه هر فرد بستگی دارد . شیشه هایی که رنگ سبز و آبی داراند ، دارای کنتراست خیلی خوبی نیستند . سعی کنید از رنگ های تیره مثل قهوه ای استفاده کنید که بیشترین کنتراست را دارند و دید خوبی خواهید داشت . تیرگی شیشه عینک هر فرد باید با توجه به حساسیت چشم آن انتخاب شود .حتما عینکی که انتخاب می کنید را قبل از خریدن در محیطی که نور آفتاب دارد ، امتحان کنید .همه چیز درباره عینک آفتابی

عینکی انتخاب کنید که با آن راحت باشید .

عینکتان روی صورتتان باصطلاح خوب بشیند و به چشم نزدیکتر باشد که بهترین حافظت را از چشمهای شما کند . دقت کنید قاب عینک سنگین نباشد . در فصل تابستان هم گرما و هم قاب سنگین عینک ممکن است شما را اذیت کند . عینکهای با شیشه کوچک خیلی توصیه نمی شود زیرا از کنار امکان برخورد نور با چشمان شما وجود دارد .

همه چیز درباره عینک آفتابی

بهترین دید را عینکهای با پولاریز دارند .

عینکهای که دارای پولاریز هستند در آب و برف نور کمتر روی آنها تاثیر می گذارد و مناسب تر هستند .

توصیه هایی برای انتخاب عینک معمولی 

  • قبل از خرید عینک آفتابی حتما نمره چشمتان را کنترل کنید و بعد عینک آفتابی انتخاب کنید .
  • لنز استفاده کنید . روی لنز می توانید عینک از آفتابی معمولی استفاده کنید . اینکار به شما اجازه می دهد که فقط یک عینک همراه خود داشته باشید و فقط وقتی که خواستید به جایی مثل دریا بروید لنزتان را در بی اورید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *