همه چیز درباره اولین اصلاح صورت پسرها

پسرهای نوجوان علاقه ی زیادی به اصلاح صورت خود را دارند . معمولا از سن ۱۵ سالگی پسرها صورتشان را اصلاح میکنند .

اصلاح صورت

چه مواردی را باید رعایت کنیم ؟

در ابتدا بهترین کار این است که به یک بزرگتر مراجعه کنیم آن فرد میتواند برادر بزرگتر یا پدر شما باشد . ما به آنها که برای اولین بار این کار می خواهند انجام دهند پیشنهاد می دهیم از دستگاه ریش تراش استفاده کنند نه از تیغ . تیغ باعث تحریک پوشت و جریان گردش خون میشود به همین علت مو رشد بیشتری میکند . اگر از تیغ استفاده کنید ، در سنین بالاتر که سرکار می روید و باید هر روز اصلاح کنید موی صورتتان بیشتر و ضخیم تر میشود . به همین دلیل ما به شما توصیه میکنیم که برای شروع از ماشین ریش تراش استفاده کنید .

 

اصلاح صورت
اگر از ماشین ریش تراش استفاده می کنید جهت ماشین باید از بالا به پایین باشد ولی اگر از تیغ استفاده می کنید در جهت خلاف رشد مو یعنی از پایین به بالا باید صورت خود را اصلاح کنید . استفاده از ماشین ریش تراش این مزیت را دارد که صورت شما بریده نمی شود . بعد از هر بار که از ماشین ریش تراش استفاده میکنید باید موهای آن را تمیز کنید .

باید توجه کنید که هنگام استفاده از ماشین ریش تراش صورت شما باید خشک باشد چون اگر مرطوب باشد ممکن است به دستگاه آسیب بزند و هنگام استفاده از تیغ صورت شما باید مرطوب باشد . اینکار را میتوانید با صابون یا ژلهای مخصوص انجام دهید .

مطالب مرتبط

۵ دیدگاه‌

 1. محدرضا گفت:

  سلام خسته نباشید من برا اولین بار میخوام سبیل هام رو بزنم ولی خجالت میکشم لطفا راهنماییم کنید.

 2. Am.sn گفت:

  سلام میخواستم بدونم اگه سیبیلمو بزنم بعدا زبر در نمیاد ؟

 3. سهیل گفت:

  من الان سیزده سالمه
  الان سیبیل هام خیلی زیادن
  به نظرتون الان میتونم سیبیلامو بزنم ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *