چگونه می توانیم یک نوجوان زیبا شویم؟

کلید اجتماعی بودن  اعتماد به نفس است،برای بسیاری از نوجوانان، در صورتیکه احساس زیبایی کنند، این اعتماد به نفس زودتر بدست می آید. بطور کلی زیبایی رابطه مستقیمی با رعایت بهداشت دارد. مراقب خودت باش! تو استحقاق آن راداری!

نوجوان زیبا

۱-به بهداشت دهان و دندان خود توجه کن. روزانه – دو بار مسواک بزن ، از دهان شویه و نخ استفاده کن. همچنین، سعی کنید آدامس بدون قند بعد از غذا بجوید. شما دوست ندارید به دوستانتان  لبخند بزنید درحالیکه تکه های از کلم در میان دندان های شما باقی مانده است.  یک بسته آدامس نعناع نزدیک به جویدن زمانی که دهان شما خوشبو نیست اگر شما را  مجبور هستید از براکت دندانپزشکی استفاده کنید اصلاً خجالت نکشید، به این فکر کنید که در آینده بعد از برداشتن براکت ها ، لبخند شما بسیار زیبا خواهد شد.

2

۲- از خوش بو کننده و ضد عرق ، و یا  اگر دوست دارید از ، عطر، استفاده کنید، حتی اگر شما فکر می کنید که بدن شما بو نمی دهد. دئودورانت احتمالا گزینه سالم تر از ضد عرق  است زیرا در آن از هیچ آلومینیوم استفاده نشده است، اما ضد عرق بهتر کار می کند و راحت تر پیدا می شود.  استفاده کمی از عطر یک بوی خوب را برای مدت ها در لباس شما ایجاد میکند. برای عطر، سعی کنید برخی از عطر مشهور که ارزان نیست تهیه کرده و یا آن را از یک سالن آرایش و زیبایی بخرید . در  این نوع از مغازه ها معمولاً دئودورانت بدون آلومینیوم پیدا میشود.

3

۳- سلامت باش. این موضوع ممکن است عادی  به نظر برسد ولی اهمیت آن زیاد است، اما به ظاهر سالم بودن با سلامت جسمی داشتن کاملاً متفاوت است. مطمئن شوید که شما غذاهای سالم غذا می خورید، غذایی که  خیلی  چرب / و یا شیرین نیست، مقدار زیادی از سبزیجات و میوه جات  استفاده کنید، و حداقل در روز ۳۰ -۶۰ دقیقه ورزش ورزش کنید. پس از انجام تمرین قلبی عروقی خوب، مانند دویدن، به مدت ۳۰ دقیقه ضربان قلب شما را بالا می برد و بدن شما را به “حالت چربی سوز” می برد. سعی کنید در طول روز بیش از آنچه میخورید کالری بسوزانید، و مطمئن شوید که هیچ وعده غذایی را صرف نظر نمکنید. این باعث می شود بدن شما را بافت های عضلانی برای سوخت و ساز بدن استفاده کند. همچنین، پس از تمرین قلبی عروقی (رقص، در حال اجرا، کیک بوکسینگ و غیره)، سعی کنید یک تمرین تقویت خفیف، مثل یوگا یا پیلاتیز انجام دهید، اما نه چیزی شدید مانند وزنه برداری.

4

۴- از موهای خود مراقبت کنید! حداقل ۲-۳ بار در هفته از شامپو استفاده کیند. در روز شما می توانید، موهای خود را چرب کیند. اما از روغن های طبیعی استفاده کنید زیرا آنها واقعا برای موهای شما خوب است. با این حال، هنگامی که موهای خود را چرب است، آن را از جلو و عقب ببنید / یا با  کلاه یا پیشانی بند بزرگ بپوشانید به طوری که زیباتر به نظر برسند.

5

۵- مو های اضافی  بر روی بدن خود  اصلاح کنید. البته مراقب باشید که بیش از حد این کار را نکنید (به عنوان مثال هر روز،) زیرا اینکار تنها باعث می شود که مو ضخیم تر و بزرگتر شود. به علاوه، شما ممکن است به طور اتفاقی خود را در حال اصلاح ببرید.

6

۶- از ناخن های خود مراقبت کنید. لازم نیست که به یک سالن بروید. فقط یک فویل ناخن و / یا ناخن گیر یا قیچی مانیکور  استفاده کنید. شما می توانید روی ناخن های خود با یک فویل شکل بیندازید.

7

۷- با عادات زشت مبارزه کیند! ناخن های خود  را نجوید، زیرا لکه های پوست شما ایجاد میکند.

8

۸- لبخند بزنید! این کار واقعاً باعث می شود شما مقدار زیادی زیباتر به نظر برسید. فقط مطمئن شوید که دندان هایتان تمیز است

9

۹ –لباسی را بپوشیید که مناسب نوع بدن شماست. لباس های واقعا تنگ نپوشید و لباس گشاد که از روی بدتان می افتد مناسب نیستند. اطمینان حاصل کنید که لباس هایتان تمیز و مرتب هستند. اگر آنها لکه یا سوراخ دارند (مگر اینکه آن شلوار جین مدل پاره) هستند ، از آنها استفاده نکنید. بیش از ۲ روز در هفته یک لباس را نپوشید و مطمئن شوید که تمام لباس های شما  تمیز و بی چین و چروک هستند.

10

۱۰- به یاد داشته باشید شما می توانید ظاهر خود را تغییر دهید اما خوب نیست شخصیت خود را  را عوض کیند. ، بنابراین، با اینکه کمی این گفته تکراری است اما حقیقت آن است باید گفت، خودتان باشید،!  وقتی خودتان باشید حتی بیشتر زیبا به نظر میرسید. به یاد داشته باشید، اعتماد به نفس کلید است و زمانی که اعتماد به نفس  داشته باشید شما دارای احساس زیبا تری از حال حاضر خواهید شد .

منبع سایت: wikihow

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *