من خواهر و برادر میخوام

من خواهر و برادر میخوام

اصلا خوب به این موضوع فکر کرده ای ؟ میدونی ممکنه با چه مشکلاتی موجه بشی ؟ همش میخواد ورجه ورجه بکنه تو خونه همش خرابکاری بکنه و از سر و کولت بالا بره . نمی زاره تو به کارهات برسی … خب یک جورایی آرامشت را از دست می دی

می دونم تنها هستی ولی تو سن و سال تو بازی کردن با یک نی نی کوچولو خیلی ممکن نیست !

تفاوت زیادی بین یک خواهر و برادر ، و همبازی و همکلاسی همسن خودت ! تو نمی تونی به اون دستور بدی یا مثل همکلاسی هایت با اون رفتار کنی اون خواهر یا برادرت هستش .

تو هر خواسته ای میتونی داشته باشه ولی در نهایت پدر و مادرت هستند که تصمیم میگیرند . آمدن خواهر یا برادر هم ازاون تصمیم های بزرگی است که اونها باید بگیرند . خیلی از مسائل ومشکلات وجود داره که من و تو نمی دونم پدر و مادر باید با توجه به اونها تصمیم بگیرند که دوباره بچه دار بشوند یا نه ؟

این هم یادت باشه که تو تنها تک فرزند این کره زمین نیستی خیلی از بچه ها شرایطشون مثل تو هستش تو میتونی با نزدیک شدن به بجه های عمو و دایی کمتر حس تنهایی کنی .

من خواهر و برادر میخوام

یا میتونی بعضی از روزها که حوصلت سر میره با اجازه و پدر و مادرت از دوستاتت دعوت کنی که شب پیش تو بمونن .

مطمئنا اجازه میدن چون درک می کنند که دوست داری با بچه های همسن و سال خودت وقت بگذرونی .

این هم یادت باشه که با اومدن نی نی کوچولو پدر و مادرت مجبور هستش محبتشون را تقسیم کنند آیا تو می تونی این موضوع را تحمل کنی یا نه ؟ تو اونموقع میتونی اسباب بازی هایت را با هاش تقسیم کنی ؟ اصلا شاید یک روزی دفتر هات را خط خطی کنه این موضوع را میتونی تحمل کنی ؟

مطالب مرتبط

۳ دیدگاه‌

  1. بى نام گفت:

    من اتفاقى با این صفحه و متن روبرو شدم و به نظرم درسته این صحبتا ولى من از دید یه دختر ٢٣ ساله که تک فرزنده به این قضیه نگاه میکنم و میبینم با اینکه حداقل۵دوست خیلی صمیمی و دوستاى زیاد دیگه دارم و روابط عمومى بالایى دارم و با دختر عمو و عمه خیلی جور هستم و ارتباط دارم ولى بازم تو این سن بسیااار حس کمبود میکنم و حتى گریه میکنم از نداشتن خواهر و برادر،یه نظرم بزرگترین ظلم پدر و مادر درحق فرزند همین تک فرزند بودنه.

  2. ... گفت:

    این متن فقط من رو بیشتر ناراحت کرد ..اخه واقعا لذت داشتن خواهر یا برادر رو با رنج هاش مقایسه میکنید؟؟ من حاضرم یه دست و یه پا نداشته باشم ولی خواهر داشته باشم .. متن برای بچه های ۷ ۸ ساله نوشته شده

  3. تک فرزند بدبخت گفت:

    منم یه دختر تک فرزند ۱۴ سالم خیلی سخته هر کی بفهمه تک فرزندی به دیده یه دختر لوس بهت نگاه می کنه و …. در صورتی که من خیلی مقاومم . این مقاله ای که نوشتین چرته و دردیو دوا نمیکنه . مثلا من دختر یا پسر خاله ندارم فقط یه دختر دایی دارم اون هم تو شهرستانه و سالی دو هفته میبینمش دختر عمو و عمه هام هم همه ازم بزرگترن و خونشون از ما دروه و ما اصلا باهاشون ارتباط نداریم به خاطر دعوا و …… . دوستام هم نمیتونم دعوتشون کنم خونه چون مامان بابام اجازه نمیدن و فقط میتونم تو مدرسه ببینمشون . تابستون ها که حتی نمیتونم تو مدرسه ببینمشون میخوام دق کنم و مدام گریه میکنم چرا انقد بی کسم پدر مادرم همیشه سرکارن . مدرسه ما جوریه که از دور ترین نقطه شهر دانش اموز میره اونجا بخاطر همین هیچکودوم از همکلاسیام هم محله ای نیستن و نمیتونم ببینمشون . با این اوصاف میگی چیکار کنم؟ هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *