لطفا این کتاب را نخوانید

جلد کتاب

کتاب «این کتاب خواندنی نیست»‌ نوشته زو بینگ، رییس دانشکده هنرهای زیبای پکن، طی روزهای گذشته از سوی نشر شما منتشر شد.

«این کتاب خواندنی نیست» به واقع کتابی بی‌لغت است که خوانده نمی‌شود بلکه با زبان بی‌زبانی دیده و روایت می‌شود. تصاویر پیکتوگرام ساعت به ساعت یک روز آقای «مشکی» را روایت می‌کند. « آقای مشکی؟ یک کارمند ساده، یک شهروند عادی. روزگارش چگونه است؟ همراه با موفقیت‌ها، ناراحتی‌ها، ناامیدی‌ها و آرزوها مثل همه‌ ما. روزش را سراسیمه شروع می‌کند و سپس …»

مهم‌ترین توصیه برای خواندن «این کتاب خواندنی نیست»‌، این است که حتما باید از صفحه اول شروع کنید، چراکه ذهن ما معمولا لغت را می‌بیند و تصویر را می‌سازد، یعنی اول لغت را می‌خوانیم بعد تصورش می‌کنیم، اما در این کتاب ابتدا تصویر را می‌بینیم، سپس لغت را می‌سازیم و به همین دلیل است که کمی طول می‌کشد تا ذهن بتواند این عمل را برعکس انجام دهد. جالب است که بدانید خواندن این کتاب در ابتدا شاید کار مشکلی باشد اما بعد از مدتی خواندن کتاب ساد‌ه‌تر خواهد شد و به راحتی کتاب را ورق زده و آنرا می‌خوانید.
در تصاویر زیر نمونه‌‌ای از داستان‌های این کتاب را مشاهده می‌کنید.نمونه متن«این کتاب خواندنی نیست»‌ نوشته زو بینگ که به زبانی خاص نوشته شده در ۱۲۰ صفحه در قطع رقعی به بهای ۲۸ هزار تومان با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه از سوی نشر شما منتشر شده است.

منبع: ایبنا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *