فواید بازی Pokemon go

پوکمون گو pokemon go

حتما اسم بازی Pokemon go را اینروزها زیاد شنیده اید . این بازی هر روز به سیل طرفدارانش افزوده میشود . طرفداران آن از بچه های کوچک هستند تا بزرگسالان … خب اصلا این بازی Pokemon go  چی هست که اینقدر طرفدار دارد ؟ چه جوری بازی میشود ؟پوکمون گو pokemon go

  • ببخشید شما خونتون Pokemon دارید

اگر بازی Pokemon go بروی لپ تاپ یا تبلت شما نصب شده است احتمال اینکه پسر همسایه بیاید دم منزلتان و بگوئید ببخشید شما مثل اینکه پوکمون دارید و وارد منزلتان شود ، زیاد است.

پوکمون گو pokemon go

  • برای افسردگی خوب است .

بازی Pokemon go برای کسانی که افسردگی دارند بسیار مناسب است . این بازی باعث میشود که فردی که از منزل اصلا بیرون نمی آمده فقط به خاطر اینکه پوکمون بازی کند از منزل بیرون برود. قبول کنید که گام بسیار بزرگی است .

پوکمون گو pokemon go

  • کالری می سوزانید .

بازی Pokemon go کالری می سوزاند اگر فکر می کنید که یک تبلت یا موبایل ممکن است چه جوری کالری بسوزاند . اینطور فکر کنید که فقط اگر نقشه بازی روشن باشد و آلارم دهد که در قسمت پایین و بالا پوکمون است شما مجبورید همش حرکت کنید و چی از این بهتر .

پوکمون گو pokemon go

  • با پاور بانکتان خداحافظی کنید .

Pokemon go بازی است که همیشه باید روشن باشد و چون بازی با کیفیت بالایی است شما از گوشی های مدل معمولی و پاوربانک نمی توانید استفاده کنید و باید مدلش بالا باشد .

پوکمون گو pokemon go

  • دقت کنید که وابسته نشوید .

یکی از معایب این بازی وابسته شدن است . همیشه و در هر وضعیتی که باشید به دنبال پوکمون به دام انداختن هستید . حتما در مورد آدمهایی که موقع رانندگی به دنبال پوکمون بودند زیاد شنیده اید !

پوکمون گو pokemon go

غرق شدن در دنیای مجازی . بچه ها بقدری این بازی را دوست دارند که غرق در این بازی میشود و دنیای مجازی و حیقیقی برایشان غیر قابل تفکیک میشود .

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. فشفشه گفت:

    به هر حال توی ایران فیلتر عه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *