رشته حسابداری مالی کاردانش

در مورد رشته حسابداری مالی چی میدونی؟
یه ضرب المثلی از قدیم هس که میگن:” حساب حساب، کاکا برادر”. یعنی تو حتی اگه برادرت هم باهاش حساب و کتاب داری، بایستی حقت رو بگیری. میشه گفت  نه تنها حساب و کتاب داشتن برای زندگی شخصی جزء واجبات است،بلکه در همه کسب کار های کوچیک تا بزرگ کاربرد داره.
برای رشته حسابداری هم لازمه که اولا علاقمند باشی و در ضمن صبر و حوصله برای درسهایی مثه ریاضی رو داشته باشی.  در کل هدف رشته حسابداری مالی هم این هس که نیروهای انسانی متخصص رو تربیت کنه که بتونن  زمینه ثبت  صورت حسابهای مالی را انجام بدن و برای همین لازمه که  از نرم افزارهای مریوط به این رشته هم استفاده کنن. در ادامه به توضیحات بیشتری در مورد مهارت های این رشته و بازار کارش داده میشه.

 رشته حسابداری مالی چه روحیه ای  می خوره؟

ورود به رشته حسابداری مالی هم نیاز به یه سری مهارت هایی داره که بایستی باهاش آشنا بشی و بفهمی که این رشته تا چه حدی با توانایی های تو همخونی داره تا بتونی در ادامه این رشته رو برای آینده ات انتخاب کنی. در اولین قدم باید یه آدم دقیق و منظم باشی و وقتی یه کاری رو بهت سپردن با دقت انجامش بدی و نصفه راه ولش نکنی و اینجوری هم توی کارت موفق تری و هم مردم بیشتر قبولت دارن… نکته مهم دیگه این هس که اعتماد به نفس کافی رو داشته باشی و هی مدام با خودت آیه یاس نخونی که ای وای این رشته همش با عدد سر و کار داره، نکنه اشتباهی انجام بدم و… درسته که باید توی این رشته حواست جمع باشه به هر حال تو بایستی توی کارت انرژی داشته باشی که بتونی دقیق و خوب انجامش بدی. یادت هم باشه که این رشته از جایگاه خوبی توی جامعه امروزی برخورداره و دلت قرص میشه که با تحصیل توی این رشته، کار گیرت میاد و علاوه بر اون یه سری توانایی ها و مهارتهایی هم بدست میاری.

رشته حسابداری مالی چه نکات مثبتی داره ؟

رشته حسابداری مالی به دلیل اینکه مدیران موسسات بتونن از وضعیت مالی شون مطلع بشن و برای استفاده بهینه برنامه ریزی کنن، از اهمیت ویژه ای برخورداره. توی این رشته هم هدف، کسب مهارت برای تنظیم و ثبت اسناد و دفاتر مالی هس، همچنین ویژگی های مثبت بیشتری برای هنرجویان هم داره. اگه کسی این رشته رو انتخاب کنه به کسب درآمد خوبی میرسه چون با مدرک دیپلم هم برای این رشته کار پیدا میشه و به راحتی جذب بازار کار میشه. پس خیالت راحت که دستت توی جیبته و بعد از اتمام تحصیلت نگران بیکاری نیستی. همچنین سازمان فنی و حرفه ای یه مدرک معتبر بهت میده که میتونی باهاش مشغول به کار بشی و اعتبار داره و یه وام خود اشتغالی هم بهت میدن که میتونی ازش استفاده کنی. البته میتونی فقط به دیپلم قانع نباشی و همچنان پله های موفقیت رو طی بکشی!!! یعنی تا دکترا هم میتونی به ادامه تحصیل مشغول بشی. هر چه سطح تحصیلت بیشتر، خب جایگاهت هم بالاتر میره و پول خوبی هم بهت میرسه. توی رشته حسابداری مالی با توجه به آموزشهایی که بهت داده میشه میتونی توانایی ها که اینجا گفته شده رو یاد بگیری:
-میتونی توی ثبت و تکمیل دفاتر روزنامه مهارت پیدا کنی
-میتونی صورتهای مالی(خلاصه سود وزیان–صورتحساب سرمایه – ترازنامه ) رو تنظیم کنی
-میتونی قیمت تمام شده محصولات تولیدی در کارخانجات صنعتی(حسابدار صنعتی ) رو محاسبه کنی
-میتونی لیست مالیات، اظهار نامه مالیاتی رو تهیه و تنظیم کنی
-به کنترل موجودی انبار و ثبت اجناس وارده و صادره هم مهارت پیدا میکنی
-میتونی لیست حقوق و دستمزد کارکنان و بیمه کارکنان و کار فرما رو تهیه و تنظیم
-میتونی به اطلاعات حسابداری در رایانه با کمک نرم افزارهای حسابداری دسترسی پیدا کنی و …..

توی رشته حسابداری مالی چه درسهایی میخونی؟

مهارت ها (درس ها) رشته حسابداری مالی کاردانش

برنامه درسی در سه ساله دوم متوسطه رشته حسابداری مالی

برنامه درسی در سه ساله دوم متوسطه رشته حسابداری مالی برنامه درسی در سه ساله دوم متوسطه رشته حسابداری مالی2

توی این رشته علاوه بر دروس عمومی که با بقیه رشته ها هم مشترکه، یه سری درسهای مهارتی و تکمیلی و اختیاری مرتبط با این رشته داره که شامل این موارد میشه:
•- درس های عمومی: دین و زندگی، زبان فارسی، ادبیات فارسی، عربی، زبان خارجه، فیزیک و آزمایشگاه، شیمی و آزمایشگاه، ریاضی، مطالعات اجتماعی، علوم زیست و بهداشت، تربیت بدنی، پرورشی، ریاضی جبرانی، برنامه ریزی تحصیلی، جغرافیای عمومی، تاریخ معاصر، آمادگی دفاعی.
•- درس های مهارتی: حسابداری عمومی مقدماتی، حسابداری عمومی تکمیلی، کاربر رایانه، حسابداری صنعتی، حسابدار حقوق و دستمزد، رایانه کار حسابداری مالی.
• درس های تکمیلی: کار آفرینی، قانون کار، کارورزی.
• -درس های اختیاری: سازمان و مدیریت، ریاضیات امور مالی، امور عمومی بازرگانی، مفاهیم ورزشهای آماری.

سطح آموزشی مهارتها

سطح آموزشی مهارتهای رشته حسابداری مالی چجوریه؟

هنرجوی رشته حسابداری مالی علاوه بر گذراندن درسهای عمومی و دروس تکمیلی و اختیاری، با دروس مهارتی هم توی این رشته آشنا میشه و به توانایی های لازم میرسه. در اینجا در مورد استاندارد آموزشی بعضی از این دروس به طور جداگانه بحث میشه.

-استاندارد حسابدار صنعتی مقدماتی

تعریف مهارت: توی این استاندارد بایستی که هنرجو بعد از گذراندن دورههای آموزشی بتونه از عهده درک مفاهیم حسابداری صنعتی، طبقه بندی هزینه ها وگزارشات مربوطه، ثبت حقوق و دستمزد، هزینه یابی توی موسسات تولیدی بربیاد.
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش دوره دیپلم باشه، از لحاظ جسمانی سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مناسبی داشته باشه.

تجهیزات آموزشی مورد نیاز: کامپیوتر، ماشین حساب، اسناد حسابداری (نمونه)، دفتر کل، دفتر روزنامه، دفتر معین، نمونه کارت مواد، نمونه گزارشهای مصرف مواد، لیست حقوق و دستمزد، صورتهای مالی و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی درک مفاهیم حسابداری صنعتی، توانایی روش ثبت حسابداری مواد در دفاتر، توانایی هزینه یابی در موسسات تولیدی، توانایی طبقه بندی هزینه ها و گزارشات مربوطه و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با اصطلاحات متداول در حسابداری صنعتی، آشنایی با انواع گزارشات درون و برون سازمانی، شناسایی انواع مواد، آشنایی با واحدهای تهیه و کنترل، آشنایی با انواع روشهای هزینه یابی و….

-استاندارد کاربر امور بانکی

تعریف مهارت: کاربر امور بانکی به کسی گفته میشه که از عهده تشخیص عوامل موثر کار، مفاهیم و اصول بانکداری، تشخیص اصول و مفاهیم حسابداری، تشخیص انواع چک، سفته و محاسبه سود انواع سپرده ها، انجام امور تحویلداری در صندوق و برقراری ارتباط موثر با مشتری بربیاد.
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش دوره دیپلم و ترجیحا امور مالی و بازرگانی باشه، از لحاظ جسمانی و دست و چشمها سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مساعدی داشته باشه. مهارت کار کردن با رایانه شخصی خودش رو هم داشته باشه.
شرایط هنرآموز: : بایستی حداقل مدرک لیسانس توی زمینه های مرتبط با این استاندارد آموزشی داشته باشه.
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: نمودار سازمانی بانکها، نمونه فرم های اسناد حسابداری، دستگاه شماره زن، ماشین حساب، دستگاه پول شمار، کامپیوتر، برگ سفته، تصویر انواع چک، نمونه قراردادهای بانکی، دفتر کل و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی تشخیص مفاهیم تسهیلات اعطایی، توانایی تشخیص اصول حقوقی حاکم بر معاملات، توانایی افتتاح و انسداد و سود سپرده ها، توانایی تشخیص اصول مفاهیم حسابداری و….
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با عوامل موثر فیزیکی محیط کار، آشنایی با سیر تحول بانکداری در ایران، آشنایی با ماهیت حساب، آشنایی با انواع موسسات، آشنایی با دستگاهها و نحوه استفاده از آن و….
مهارتهای حسابداری

-استاندارد حسابدار حقوق و دستمزد

تعریف مهارت: حسابدار حقوق و دستمزد کسی هس که بعد از گذراندن دوره های آموزشی، توانایی محاسبه حقوق و دستمزد و تنظیم گزارشات را با توجه به اصول و مفاهیم حسابداری، قوانین جاری و اطلاعات فردی کارکنان داشته باشه.
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش دوره دیپلم متوسطه باشه، از لحاظ جسمانی هم سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مساعدی داشته باشه
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: کامپیوتر، ماشین حساب، فرم اظهارنامه مالیاتی، قرارداد انجام کار، اظهارنامه بیمه، لیست حقوق و دستمزد، اسناد حسابداری و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی تنظیم لیست حقوق و دستمزد، توانایی به کارگیری رایانه در محاسبات و تهیه لیست حقوق و دستمزد، توانایی تشخیص اجزای سیستم حسابداری حقوق و دستمزد و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با ویژگی های سیستم حقوق و دستمزد، آشنایی با مفاد مقررات داخلی مرتبط با حقوق و دستمزد، شناسایی مراکز هزینه.

-استاندارد کاربر رایانه

تعریف مهارت: توی این دوره، هدف آن تربیت افرادی با سطح بالاس که بتونه امور مربوط به کامپیوتر رو به خوبی انجام بده و با موسسات و مراکزIT ارتباط برقرار کنه.
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش پایان دوره راهنمایی باشه و توانایی کار کردن با دستگاههای ورودی و خروجی رو داشته باشه.
شرایط هنرآموز: بایستی مهندس کامپیوتر یا لیسانس علوم کامپیوتر داشته باشه و با فنون تدریس هم آشنایی داشته باشه.
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: کامپیوتر، اسکنر، چاپگر رنگی و لیزری، تجهیزات اتصال به اینترنت، نرم افزارهای آموزشی و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی شناخت سیستم های انتقال اطلاعات، توانایی محافظت از سیستم، توانایی شناخت نرم افزار، توانایی برقراری امنیت در شبکه، توانایی بهینه سازی و رفع عیوب و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با اصول خواندن و درک متون انگلیسی، آشنایی با انواع کامپیوتر بر اساس قدرت پردازش و کاربرد آن، آشنایی با اصول بررسی دستگاههای ورودی و خروجی، آشنایی با نرم افزارها و…

-استاندارد حسابدار (عمومی مقدماتی)

تعریف مهارت: حسابدار (عمومی مقدماتی) یه سری وظایفی داره که شامل این موارد میشه: شناسایی و تعریف مفاهیم حسابداری، کاربرد معادله حسابداری، ثبت حسابداری بازرگانی، ثبت اسناد تجاری، اصلاح حسابها و اشتباهات حسابداری، بکارگیری رایانه و نرم افزار و..
شرایط هنرجو: حداقل تحصیلاتش پایان دوره راهنمایی باشه، از لحاظ جسمانی هم سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مساعدی داشته باشه.
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: کامپیوتر، پرده اسلاید، تخته وایت برد، کاغذ، ماشین حساب، کاربرگ، دفتر کل، نمونه صورتهای مالی، نمونه سفته و چک، نمونه کار و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی تهیه گزارشهای مالی و صورتهای مالی اساسی، توانایی انجام حسابداری موجودی کالا، توانایی تشخیص مفروضات و اصول حسابداری، توانایی اصلاح حسابها و اشتباهات حسابداری بستن حسابها و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با اصول کار نرم افزارهای حسابداری، آشنایی با انواع طبقه بندی موسسات و بنگاههای اقتصادی، آشنایی با انواع بدهی ها و
سرمایه ها، آشنایی با تهیه و تنظیم سند حسابداری و…

-استاندارد رایانه کار حسابداری مالی

تعریف مهارت: رایانه کار حسابدار مالی شامل یه سری وظایفی هس که این موارد هستن: ایجاد دوره مالی و دسترسی کاربران در حسابداری، عملیات مربوط به چک های دریافتی و پرداختی، انبار گردانی، تهیه انواع گزارش های انبار و فروش، تهیه گزارشهای مورد نیاز پایان سال مالی، مدیریت حسابداری و فروش و…
شرایط هنرجو: تحصیلات دیپلم توی رشته حسابداری، اقتصاد، بازرگانی و امور مالی رو داشته باشه، از لحاظ جسمانی هم سالم باشه و از لحاظ روحی و روانی هم شرایط مساعدی داشته باشه. از کار کردن با کامپیوتر هم سر در بیاره و مدرک ICDL درجه ۲ هم داشته باشه.
شرایط هنرآموز: حداقل مدرک تحصیلی لیسانس توی رشته حسابداری رو داشته باشه و یه سال سابقه آموزش نرم افزار مالی و گواهینامه نرم افزار مورد نظر رو داشته باشه و یا اینکه لیسانس رشته های مدیریت بازرگانی، صنعتی و اقتصاد بازرگانی رو داشته باشه و دو سال هم سابقه آموزش با نرم افزار مالی و گواهینامه نرم افزار رو داشته باشه.
تجهیزات آموزشی مورد نیاز: رایانه، نرم افزارهای مالی و بازرگانی، شبکه داخلی، کتاب کار نرم افزار، دیتا پروژکتور، پرده اسلاید و…
مختصری از توانایی های لازم: توانایی طبقه بندی حسابهای تفصیلی در نرم افزار، توانایی تهیه صورت مغایرت بانکی، توانایی انجام عملیات فروش محصولات و خدمات شرکت، توانایی انجام محاسبات حقوق ماهانه، توانایی انجام عملیات پایان سال مالی و…
مختصری از دانش و معلومات مورد نیاز: آشنایی با دسته چک و روش تنظیمات چاپ آن در نرم افزار، آشنایی با روش ثبت صورتحساب بانک در نرم افزار، آشنایی با استخراج گزارش های مورد نیاز در نرم افزار و….
آینده شغلی حسابداری

 

آینده تحصیلی و شغلی رشته حسابداری مالی چیه؟

در مورد آینده تحصیلی رشته حسابداری مالی، بعد از گرفتن مدرک دیپلمت میتونی توی مقاطع بالاتر هم به تحصیل مشول بشی. البته توی دانشگاههای فنی و حرفه ای، آزاد و علمی کاربردی این امکان وجود داره. اما در نهایت چیزی که مهمه داشتن شغل مناسب هس که اینجا بهش اشاره شده.
بعد از تموم شدن درس میتونی به عنوان تحویلدار، کمک‌حسابدار و حسابرس، حسابدار و جمع‌دار اموال، کارپرداز، منشی کامپیوتر، حسابداری موسسات کوچک، مسئول رسیدگی و صدور اسناد، کارمند امور مالی، متصدی اعتبارات حسابدار مالی، کارمند امور مالیاتی مشغول بشی و همچنین اگه درجه مدرکت بالاتره میتونی توی مدیریت مالی شرکت‌ها، بانکداری تجاری و سرمایه‌گذاری، مالیه عمومی و مدیریت دارایی‌های واقعی، مدیر بخش‌های مختلف بانک‌های دولتی و خصوصی و… مشغول به کار بشی. در حالت کلی میشه به این شغل ها اشاره کرد:
• -کار توی موسسات تولیدی، صنعتی، تجاری و بازرگانی
• -کار به عنوان حسابدار مالی و صنعتی توی مراکز خصوصی و دولتی
• -کار به عنوان کمک حسابرس و همکاری با تیمهای حسابرسی
• -کار به عنوان متصدی امور بانکی و افتتاح حسابها و گردش موجودی
• -کار به عنوان متصدی امور کمرگی و مسئول خرید و اعتبارات و سفارشها
-تدریس مرتبط با دروس حسابداری در هنرستانها و آموزشگاههای آزاد

لیست رشته های مراکز آموزشکده های علمی کاربردی برای ادامه تحصیل

اگه بعد از  اتمام تحصیلت توی رشته حسابداری مالی ، باز هم علاقه مند بودی که به تحصیلت ادامه بدی، باید بدونی که راه کاملاً برات بازه و مشکلی توی این زمینه نیست. تو می تونی توی دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته های زیادی می تونی ادامه تحصیل بدی :

کاردانی حرف های امور بانکی، کاردانی حرفه ای امور بورس، کاردانی حرفه ای امور بیمه، کاردانی حرف های بازاریابی، کاردانی حرف های بازرگانی – امور گمرکی، کاردانی حرفه ای بازرگانی – امور نمایشگاهی، کاردانی حرفه ای بازرگانی – انبارداری، کاردانی حرفه ای بازرگانی – خدمات مشاوره املاک، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری دولتی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالیاتی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری واحدهای صنفی، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابرسی، کاردانی حرفه ای حسابداری شرکت های بیمه، کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار

در لینک زیر می تونید تمام جاهایی که توی این رشته ها پذیرش دانشجو دارن را ببیند: کد ۳۰۸

Pages from Jame-Kardani-Mehr-1396(F-2)

لیست هنرستان های رشته حسابداری مالی کاردانش

حسابداری مالی ( کاردانش)

ردیفنام هنرستانمنطقهنوعآدرسشماره تماس
۱انقلاب فشم۱عادی دولتیرودبار قصران- فشم۲۶۵۰۳۰۲۹
۲بیست و دوم بهمن۱عادی دولتیشریعتی- خ سهیل- خ فاطمیه۲۲۲۰۲۹۹۴
۳گل یاس۲عادی دولتیمیدان توحید – نبش خ پرچم۶۶۹۲۷۵۰۵
۴پلی تکنیک تهران۲غیر دولتیجلال آل احمد- شهرک ژاندارمری- بلوار جانبازان- گلبرگ ۱۴۴۲۱۴۰۴۱
۵اندیشه و هنر۴غیر دولتیفلکه سوم تهرانپارس – خ ۱۹۶ شرقی

خ گیو شمالی )برادران مظفری( – نبش ۲۱۰

۷۷۳۷۳۵۸۲
۶سید الشهدا۴عادی دولتیخ سراج- خ دانش اول۷۷۳۸۳۸۵۸
۷شهیدبرادران مظفر۴عادی دولتی۱۶ متری دوم مجیدیه شمالی – کوی شهید طالبی۲۲۳۰۳۷۳۸
۸علم و هنر۴غیر دولتیبزرگراه رسالت – خ بنی هاشم – بعد از پمپ گاز – کوچه طبری۲- ۲۶۳۱۷۰۰
۹کمال معرفت۴غیر دولتیمیدان رسالت-اول هنگام-پلاک ۱۷۷۸۹۰۰۲۰
۱۰میلاد۴غیر دولتیرسالت – خ نیروی دریایی – نبش کوی جاجرودی

روبه روی اداره پست – پ ۳۲

۷۷۲۰۸۶۱۷
۱۱نور دانش۴غیر دولتیفلکه سوم تهرانپارس- ۱۹۶ غربی- پلاک ۵۰
۱۲وحدت۴عادی دولتیرسالت- خ فرجام- خ سراج- گلستان ۴۷۷۸۸۹۸۳۵
۱۳امام علی (ع)۵عادی دولتیبزرگراه ایرانپارس- نبش خ شاهین شمالی۴۴۴۰۴۵۴۷
۱۴امین۵عادی دولتیانتهای پونک- جاده حصارک- خ فکوری- خ چمران

کوچه دوم غربی

۴۴۸۰۱۸۱۷
۱۵پیامبر۵عادی دولتیبلوار آیت اله کاشانی- بلوار اباذر بعد از پیامبر۴۴۰۵۹۹۸۴
۱۶تکنیک۵غیر دولتیبلوار فردوس- سلیمی جهرمی جنوبی

روبروی مسجد امام حسن

۴۴۰۴۱۱۱۴
۱۷حافظه۵عادی دولتینرسیده به دهکده المپیک- زیبا دشت بالا

خ علیزاده – بوستان ۲

۴۴۷۰۲۸۳۹
۱۸حجاب۶عادی دولتیمیدان گل ها- خ شهید جهان آرا- نبش خیابان بابک۸۶۶۳۰۳۸۶
۱۹شهدای هفتم تیر۶عادی دولتیخیابان کریم خان زند- خ حافظ – پ ۷۳۳ – ط همکف۸۸۹۰۴۰۱۵
۲۰محتشم۶غیردولتیخ ولی عصر- بالاتر از تقاطع شهید بهشتی – خ اکبری- پلاک ۵۳

خ ولی عصر- روبه روی پارک ساعی – کوچه پله سوم – پلاک

۸۸۷۲۷۴۲۷
۲۱امیدن امام۷عادی دولتیمیدان ۷ تیر- کوچه گوهر درخشان- پلاک ۲۸۸۸۲۰۱۵۳
۲۲علوم و فنون۷غیر دولتیخ طالقانی- بعد از چهار راه بهار- کوچه آفتاب- پ۶۷۷۵۰۲۵۹۲
۲۳کار و اندیشه۷غیر دولتیخ شریعتی- خ خواجه نصیر- کوچه مفیدی- پ ۴۷۷۶۰۰۰۵۳
۲۴مقدم سامان۷عادی دولتیخ شهید نامجو- خ شیخ صفی- کوچه درویش- پلاک ۴۴۷۷۵۵۳۷۴۷
۲۵زینب کبری(س)۷عادی دولتیمجیدیه – خ ۱۶ متری دوم – کوچه شهید صافی۲۲۵۲۲۲۶۶
۲۶سعادت۷عادی دولتیبخش سیاهرود- شهرک جدید پردیس۷۶۲۸۸۸۶۳۳
۲۷هفده شهریور۸عادی دولتینارمک- خ ۴۶ متری- سه راه گلستان- میدان ۹۴ – پ  ۱۲۷۷۸۲۵۲۳۲
۲۸پروین اعتصامی۸عادی دولتیبومهن- خ طلایی- جنب دبستان نوشین۷۶۲۳۶۰۱۴
۲۹ولی عصر۹غیر دولتیتهرانسر – خ ۱۲ – پلاک  ۲۶۴۴۵۰۴۳۷۷
۳۰شهید باهنر۹عادی دولتیخ آزادی – خ استاد معین – کوچه پورشمس۶۶۰۶۵۱۱۸
۳۱شهدای هفتم تیر۹عادی دولتیمهرآباد جنوبی – روبه روی دانشگاه هوایی

کوچه شهید عابدینی

۶۶۶۹۹۰۲۲
۳۲امام رضا (ع)۹عادی دولتیوردآورد – خ امام حسین (ع) – کوچه توحید۴۴۹۸۴۶۱۰

۴۴۹۸۴۴۱۴

۳۳حضرت فاطمه

الزهرا (س)

۹عادی دولتیخ دامپزشکی – نرسیده به استاد معین۶۶۰۳۳۹۳۷
۳۴علم و توسعه۱۰غیردولتیبزرگراه نواب صفوی – خ بریانک – پلاک  ۱۷۵۵۱۴۰۹۰۵
۳۵زهرا مردانی۱۰عادی دولتیخ رودکی – بالاتر از مرتضوی – کوی شهید سادات شریفی۶۶۸۹۵۰۵۰
۳۶شهید مصطفی خمینی۱۰عادی دولتیخ هاشمی – بین جیحون و میدان هاشمی – کوچه شهید بیابانی

پشت مدرسه فرهنگ دختران

۶۶۳۶۹۲۰۰

۶۶۳۵۶۰۷۰

۳۷هادی۱۱عادی دولتیخ کارگر- نرسیده به میدان قزوین- خ شهید نور کامی۵۵۴۱۳۷۳۸
۳۸اقبال آشتیانی۱۱عادی دولتیخ منیریه- خ ترجمان شمالی۶۶۴۰۴۱۷۹
۳۹روز آزادی۱۲عادی دولتیشوش غربی- ابتدای خ خیام جنوبی۵۵۶۰۱۱۱۷
۴۰پاسارگاد۱۳غیر دولتیخ دماوند – نرسیده به خاقانی – روبه روی اداره راه و ترابری پ ۱۳۲۳۷۷۴۱۲۲۱۰
۴۱پژوهش۱۳عادی دولتیخ دماوند – خ خاقانی- بعد از فلکه آشتیانی- کوی زینبیه۷۷۱۷۰۸۰۷
۴۲فاطمه تعلیمی۱۳عادی دولتیخ ششم نیروی هوایی- نبش فرعی ۶ – ۳۱ – پ ۷۸۷۷۴۶۴۰۶۰
۴۳سمیه۱۳عادی دولتیخ پیروزی- انتهای خ طبرسی- پ۳۳۳۳۳۶۵۷
۴۴رضا۱۴عادی دولتیخ غیاثی- میدان آیت ا.. سعیدی- خ آل آقا – پ ۳۳۰۰۰۳۷۹ ۳
۴۵نرگس۱۴عادی دولتیبلوار ابوذر- روبروی مسجد علی بن الحسین- کوچه  ۵۳۳۸۲۶۰۴۰
۴۶شهید احمدی روشن۱۴شاهداتوبان شهید محلاتی- خ میثم- خ شهید کیانی- خ میر محمدی۳۳۴۳۳۵۴۵
۴۷شهدای ۱۵ خرداد۱۵عادی دولتیمشیریه-چهار راه اول-خ بوعلی شرقی-جنب مدرسه دانشمند۳۳۸۷۱۴۷۴
۴۸ابرار۱۵عادی دولتیخ خاوران- بلوار شاهد- ک نصر۶۳۳۰۱۷۲۴۶
۴۹شهید آیت۱۵عادی دولتی۱۷ شهریور- خ طالبی- شهرک سجادیه

جنب پیش دانشگاهی فاطمه الزهرا

۵۵۳۳۲۲۸۲
۵۰امام محمد باقر )ع(۱۵عادی دولتیمشیریه- خ بوعلی شرقی- انتهای خ هنرستان۳۳۴۵۰۰۴۲
۵۱امام رضا (ع)۱۵عادی دولتیمسعودیه – شهرک والفجر- خ شهید غلامی۳۳۸۰۰۷۴۷
۵۲فضیلت۱۶عادی دولتیخ شهید رجایی- سه راه علی آباد- انتهای ابریشم

خ فلاحتی- پلاک۲

۵۵۳۱۲۴۰۰
۵۳فردوس۱۶عادی دولتیخ فدائیان اسلام- روبروی درمانگاه مهدیه- پ  ۲۲۵۵۳۱۰۱۲۳
۵۴شهید اصغر امانی۱۷عادی دولتینواب – م حق شناس- م رباط کریم- پ ۲۴۲۶ / ۲۵۵۶۴۶۱۳۹
۵۵سپیده کاشانی۱۷عادی دولتیخ سجاد- خ شهید پیغمبری- پلاک ث ۳ – ۶۰۶۶۶۲۲۲۶۹۲
۵۶تلاش۱۸عادی دولتیمیدان معلم- خیابان تختی -ک شهید رشنلوپور۶۶۶۹۰۵۷۶
۵۷فارابی۱۸عادی دولتیانتهای خلیج- شهرک مفید- خ المهدی۶۶۲۵۸۸۳۳
۵۸لیلی موفقیان۱۸عادی دولتیبلوار یافت آباد- میدان معلم- خ تختی۶۶۶۹۰۷۵۴
۵۹فاطمیه (س)۱۸عادی دولتییافت آباد- خ مصطفی هاشم- خ محمد یوسفی۶۶۷۹۷۶۶۰
۶۰شهید همت۱۸عادی دولتیخلیج- خ فربت- جنب دبیرستان تهذیب۶۶۲۵۰۹۱۵
۶۱ام البنین(س)۱۸عادی دولتیشهرک ولیعصر- خ حبیب اله میرزایی- خ وفائی نژاد۶۶۲۲۷۳۲۲
۶۲نرجس۱۹عادی دولتیخانی آباد نو- انتهای خ میثاق – جنب پارک شقایق۵۵۰۳۹۸۰۰

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه‌

 1. A M I R گفت:

  با سلام
  لطفا در خصوص عدم تطابق —-جدول مواد درسی و ساعات تدریس هفتگی رشته حسابداری مالی،شاخه کاردانش بـــا کتاب های موجود در سایت چاپ کتب درسی http://www.chap.sch.ir —- راهنمایی فرمایید؟
  در واقع در خوشه شایستگی های فنی، کتاب هایی در فهرست کتاب های درسی وجود دارد که ظاهرا در سال تحصیلی جدید در سایت چاپ کتب درسی موجود نیست.
  من کاملا گیج شده ام، لطفا راهنمایی بفرمایید

 2. amir گفت:

  با سلام ممنون از سایت خیلی خیلی خوب شما میخاستم بدانم ک عربی در ایم رشته حساب داری ذر چه سطحی است؟

 1. آبان ۱۷, ۱۳۹۶

  […] رشته حسابداری مالی کاردانش […]

 2. آذر ۷, ۱۳۹۶

  […] ۸- رشته حسابداری مالی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *