دختر ۱۴ ساله چطور به آرزوی ماشین دار شدنش رسید

 

 

ایزابلا  داستان زندگی اش را  این طور تعریف می کند که او فقط به دنبال راهی برای خرید یک ماشین بوده است. او با چند صد دلاری که داشته ایده‌ای تولید کرده که در آن به مردم اجازه می‌دهد یک لاکت را با اضافه کردن اشیاء زینتی به خصوص در درون آن به شکلی کاملاً دلخواه تبدیل کنند.

 

2

نوجوان بودن یکی از سخت ترین دوران زندگی یک فرد است. در این دوره برای بسیاری از افراد همراه با سردرگمی و کشف خود می باشد. اما برخی از نوجوانان درک بهتری از خود نسبت به دیگران دارند. آنها به خود مطمئن هستند و می دانند که چه کسانی هستند و آمادگی  تغییر زندگی خود را به خاطر آن دارند. ایزابلا ویمز یکی از این نوجوانان میلیونر پویا است. اگر شما اسم  او را  نشنیده باشید، شاید شما جواهرات او را دیده باشید. در  سن ۱۴ سالگی، ایزابلا “بلا” ، شرکت جواهرات چند میلیون دلاری با نام “اوریگامی جغد” را تاسیس کرد. کار شرکت او ساخت لاکت است. لاکت ها اشیاء زینتی کوچکی هستند که از طلا یا نقره ساخته شده که همراه با یک زنجیر به دور گردن فرد انداخته شده و برای حمل چیزهایی که از نظر احساسی دارای ارزش بالایی هستند مانند عکس یا نام همسر استفاده می‌شود.

3

موفقیت شرکت او به قدری زیاد بوده که ایزابلا شروع به گسترش برند خود برای پوشش سایر اشکال و انواع جواهرات کرده است. شرکت او نه تنها انواع دیگر گردنبند را به فروش می‌رساند بلکه فروش دستبند، گوشواره و … را نیز آغاز کرده‌است .

نوجوان 14 ساله به آرزوی ماشین دار شدنش رسید

در مقاله‌ای ، گفته شد که ایزابلا حمایت‌ها و کمک‌های فراوانی از خانواده‌اش دریافت کرده است. بابا، مامان، عمه، عمو، دایی و خاله‌های ایزابلا  هر کدام با توجه به تخصص خود به او کمک فراوانی کرده‌اند. به عنوان یک تیم هر کدام از آن‌ها در موفق کردن تجارت او نقش بزرگی ایفا کردند؛ و چه موفقیتی شد!

نوجوان 14 ساله به آرزوی ماشین دار شدنش رسید

ایزابلا ویمز اثبات کرد این که میتوان با داشتن فقط  یک ایده، اراده، پشت کار ، و یک کمی پول  واقعا جهان را تغییر داد.

نوجوان 14 ساله به آرزوی ماشین دار شدنش رسید

اکنون ایزابلا ویمز ۱۸ساله شده است است،. مادر او اشاره می کند که  او پس از تاسیس  شرکت مهارت های ارتباطی و اعتماد به نفس  به دست آورده است. وقتی  از ایزابلا پرسیده شد  که چه چیزی او در این راه یاد گرفته است، ایزابلا می گوید: “من یاد گرفتم که با  افرادی که به ما  روحیه  می دهند و میخواهند ما را بالا بکشند دوست باشم. زیرا ما آدمها دوست داریم که مانند اطرافیانمان عمل کنیم.

نوجوان 14 ساله به آرزوی ماشین دار شدنش رسید

او می گوید. “اطراف خود را پر از احساسات مثبت کن. برو دنبال آرزوهایت بدون توجه به سنت.  خودت را باور کن. “

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *