حقایق مهمی درباره ی سینه ها

 

ممکن است یک سینه ات سریع تر از دیگری رشد کند . این کاملا طبیعی است و جز خودت ، کس دیگری متوجه این موضوع نمی شود .

شکل و اندازه ی سینه ، نشانه ی سلامت آن نیست ، بزرگتر یا کوچکتر بودن سینه ها ، تاثیری در شیردهی یا افزایش یا کاهش احتمال سرطان سینه ندارد .

حقایقی درباره ی سینه

گاهی سینه هایی که بسیار سریع رشد می کنند ، خطوط و ترک هایی اطراف ان به وجود می آید . حتی اگر این خطوط و ترک ها اکنون کمی قابل رویت باشند ، با گذشت زمان ، کم رنگ می شوند .

با آن که بیش تر متخصصات معاینه ی مرتب سینه ها را در سنین کم توصیه نمی کنند ، اما این کار کمک می کند تا با روش و روند رشد آن آشنا شوی ، به این ترتیب از تغییرهایی که بعدها در سینه ات ایجاد می شود ، آگاه می شوی .

خرید سینه بند

خریدن سینه بند :

وقتی سینه ها رشد می کنند ، این سوال برای دخترها به وجود می آید : آیا باید از سینه بند استفاده کنیم ؟ استفاده از لباس های زیر زنانه بسیار راحت است . بعضی از دخترها ، هنگام وزرش و بازی ، ترجیح می دهند حتما از سینه بند استفاده کنند . ضرری ندارند که زودتر از موعد از سینه بند استفاده کنند .

می توانی از مادر ، خواهر بزرگتر یا هر زن دیگری که با او راحت هستی ، بخواهی با هم خرید بروید . پیش از خرید ، باید به نکات مهمی توجه کنی .

اول ، لباس های زیر زنانه ، انواع مختلفی دارند . ابتدا باید نحوه ی استفاده از آن را یاد بگیری . بعضی از دخترها ، بعد از پوشیدن سینه بند ، دچار خارش می شوند . بنابراین بهتر است از سینه های بدون تور استفاده کنی .

نکته ی مهم :

بهترین راه برای تهیه سینه بند مناسب ، این است که با بزرگتری قابل اعتماد به فروشگاه های معتبر مراجعه کنی .آن جا خانم هایی هسیتند که می توانند در انتخاب سینه بند مناسب به تو کمک کنند .

منبع : کتاب فقط دخترها بخوانند نوشته ی کلی دانهم ترجمه ندا شادنظر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *